Złoty jubileusz UTA

Złoty jubileusz UTA

W czarującej scenerii Zamku Królewskiego, przy nienagannej pogodzie i w doborowych nastrojach UTA świętowała wraz z Klientami jubileusz 50-lecia istnienia marki. 

W piątek 17 maja 2013 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie UTA świętowała jubileusz z okazji 50-lecia istnienia firmy Union Tank Eckstein oraz 20. rocznicy wprowadzenia kart UTA na polski rynek. Na uroczystość licznie przybyli Klienci, przedstawiciele organizacji transportowych, prasy oraz przedstawiciele Zarządu Union Tank z Niemiec - Helmut Lanfermann, Frits Baron van Dedem oraz Markus Eckstein.

- 20 lat temu razem z ówczesnym Prezesem Zarządu UTA Klausem Eckstein’em w ciągu 2 miesięcy 1992 roku wynegocjowaliśmy kontrakt, który obowiązuje do dziś. Oczywiście był on aneksowany, dostosowując jego warunki do zmieniającej się sytuacji geopolitycznej i gospodarczej, ale od ponad 20 lat jego prawna konstrukcja obowiązuje nadal - wspominał Prezes Zarządu Timex S.A. Andrzej Skłodowski, przy okazji dziękując przybyłym Gościom. Dziś patrząc na Państwa tak licznie zgromadzonych mogę stwierdzić, że odnieśliśmy sukces. UTA stała się rozpoznawalną, renomowaną marką, cieszącą się Waszym zaufaniem. Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z nami. To dzięki Wam świętujemy dziś ten wspaniały jubileusz.

Wieczór poprowadziła pełna uśmiechu i dobrego humoru Katarzyna Pakosińska, a swoim występem jubileusz uświetniła Natasza Urbańska. Nie zabrakło również wielu innych atrakcji i niespodzianek.


4trucks.pl / Timex SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL