Image Award 2013

Image Award 2013

Pierwsze miejsce dla UTA w kategorii kart paliwowych.

Najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych zostały wyróżnione nagrodą Image Award podczas uroczystej gali magazynu VerkehrsRundschau w Monachium. W kategorii karty paliwowe dla flot do 10 pojazdów pierwsze miejsce zdobyła UTA.

- Trzecie z kolei zwycięstwo w rankingu Image Award magazynu Verkehrsrundschau potwierdza nasze całkowite ukierunkowanie na potrzeby klienta oraz profesjonalizm w świadczeniu codziennych usług. Wyróżnienie postrzegamy również jako wymierny efekt naszej silnej obecności na rynku. Naturalnie nie będziemy spoczywać na laurach, ponieważ ukierunkowanie na potrzeby klienta musi być każdego dnia ożywiane na nowo i stale rozwijane - powiedział Helmut Lanfermann, zarządzający spółką, nie kryjąc swojego zadowolenia z tego wyróżnienia.

Image Award 2013 zostały przyznane w siedmiu kategoriach związanych z pojazdami użytkowymi i taborem samochodowym oraz w dwóch kategoriach w zakresie magazynowania i przeładunku. Istotą rankingu jest zbadanie opinii publicznej w zakresie wizerunku i znajomości czołowych marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług skierowanych do tej kategorii odbiorców.

Niemieccy spedytorzy i przewoźnicy już po raz kolejny wybrali najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych. Ankieta została przeprowadzona na zlecenie tygodnika VerkehrsRundschau pośród 400 przypadkowo wybranych kadr kierowniczych firm posiadających własny park samochodowy. W jej wyniku wyłoniono najważniejszych oferentów pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług związanych z taborem samochodowym. Podstawę badania stanowiły wszystkie przedsiębiorstwa w Niemczech, które są aktywne w transporcie towarów oraz/lub prowadzą flotę pojazdów użytkowych.


4trucks.pl / UTA Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL