Ponad 40 szkoleń

Ponad 40 szkoleń

Szkolenia Inter Cars w kwietniu

 

Ponad 40 szkoleń przeznaczonych zarówno dla mechaników naprawiających auta osobowe, jak i dla specjalistów od pojazdów ciężarowych przygotował na kwiecień Dział Szkoleń Inter Cars.
Szkolenia osobowe

Trzydzieści dni i aż 36 szkoleń przeznaczonych wyłącznie dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych. W zestawieniu tym szkolenia techniczne, produktowe i biznesowe oraz cykl warsztatów organizowanych w ramach akcji ShowCar. Uczestnicy mogą wziąć udział zarówno w szkoleniach płatnych, jak i takich, w których uczestnictwo jest całkowicie darmowe. Jedną z ciekawszych kwietniowych propozycji będzie szkolenie skierowane wyłączne do kobiet, które z okazji swego niedawnego święta, mogły wykupić udział w szkoleniu „Płeć Piękna w warsztacie - zarządzanie serwisem samochodowym” na preferencyjnych warunkach. Będzie to szkolenie biznesowe zorganizowane w Czosnowie, dwa dni później podobne warsztaty będą miały miejsce we Wrocławiu. W kwietniu Inter Cars zaplanowało ponadto trzy szkolenia produktowe – KYB – w Żarach, Swarzędzu i Radomsku.

Gros wiosennych spotkań z mechanikami i pracownikami warsztatów to szkolenia techniczne. Te będą miały miejsce w wielu zakątkach Polski, m.in. w Piekarach Śląskich, Dolsku, Łomży, Zamościu, Siedlcach, Szczecinie, Wrocławiu oraz Olsztynie i odbywać się będą pod okiem specjalistów nie tylko z Inter Cars, ale też z firm szkolących z Delphi, Varty, Boscha, Schaefflera czy Magneti Marelli. Wreszcie oddzielną kategorię stanowią szkolenia, które będą miały miejsce w ramach ShowCar. W kwietniu szkoleniowa ciężarówka Inter Cars odwiedzi m.in. Jarocin (10-13 kwietnia).

Kwietniowe szkolenia Inter Cars dedykowane rynkowi ciężarowemu to przede wszystkim ShowTruck, czyli mobilna ciężarówka, która od marca aż do listopada jeździ po całej Polsce szkoląc mechaników zarówno od teoretycznej, jak i przede wszystkim praktycznej strony.

W tym miesiącu zatrzyma się ona m.in. w Cieszynie, w którym stacjonować będzie w dniach 10-13 kwietnia. W terminie tym zaplanowano aż sześć intensywnych szkoleń m.in. z układów oczyszczania spalin Euro 6, nowych czujników stosowanych w pojazdach ciężarowych oraz z systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych.

Terminarz i lista szkoleń na: https://intercars.prowly.com/29425-szkolenia-inter-cars-w-kwietniu

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL