Diamentowa statuetka

Diamentowa statuetka

OCRK wyróżnione podczas gali 60-lecia istnienia ZMPD

 

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców otrzymało wyróżnienie od Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Diamentowa statuetka została wręczona podczas uroczystej Gali, która miała miejsce 16 września br. w Warszawie. Były to jubileuszowe obchody istnienia Zrzeszenia, które już od 60 lat wspiera przewoźników zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym. Uroczystość została objęta honorowym patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy.

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych istnieje od 1957 roku i do tej pory jest największym polskim stowarzyszeniem branży transportu drogowego. Obecnie, organizacja ta skupia około 4500 zarejestrowanych podmiotów gospodarczych, które na co dzień zajmują się przewozami międzynarodowymi. Od kilku lat, przy okazji uroczystości jubileuszowych, ZMPD wyróżnia osoby oraz przedsiębiorstwa, które w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju organizacji oraz całej branży transportowej w Polsce. Podczas tegorocznych obchodów 60-lecia istnienia Zrzeszenia, wyróżnienie w postaci diamentowej statuetki zostało wręczone Ogólnopolskiemu Centrum Rozliczania Kierowców.

- Diamentowa statuetka, którą otrzymaliśmy od Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, jest dla nas istotnym wyróżnieniem. To poświadczenie, że w codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim rozwojem branży transportowej w Polsce, a nasi klienci mogą utożsamiać OCRK z rzetelnością, uczciwością i kompleksowością usług. Oprócz usługowego rozliczania czasu pracy kierowców, przewoźnicy mogą uczestniczyć w prowadzonych przez nas szkoleniach, uzyskać wsparcie od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ITD, PIP i zasad rozliczania płacy minimalnej – mówił Bartosz Najman, CEO marki VIAON, który podczas Gali odebrał nagrodę z ramienia firmy OCRK.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL