Niezwykła, letnia oferta

Niezwykła, letnia oferta

Kupuj produkty C.E.I. i odbierz grilla

 

Inter Cars przygotował atrakcyjną ofertę promocyjną na produkty C.E.I.. Za zakup towarów tej marki klient może otrzymać za złotówkę narzędzia do grillowania lub grilla.

Promocja trwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. W sprzedaży premiowej mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi Inter Cars, zarejestrowani w sieci sprzedaży spółki, o statusie warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa, wulkanizacja i blacharnia, z wyłączeniem firm flotowych i konkurencyjnych.

Za jednorazowy zakup towarów marki C.E.I. za min. 300 zł netto w okresie trwania promocji klient ma możliwość zakupu narzędzi do grillowania za 1 zł netto. Z kolei jednorazowe zakupy produktów C.E.I. za kwotę 1000 zł netto dają możliwość nabycia za złotówkę grilla.

Asortyment sprzedaży premiowej obejmuje cały asortyment C.E.I. dostępny w sieci sprzedaży Inter Cars. Promocja obowiązuje w przypadku zamówień złożonych w oddziałach spółki oraz za pośrednictwem Katalogu Online.

Informacje o wszystkich aktualnych akcjach promocyjnych Inter Cars dla klientów z rynku pojazdów ciężarowych można znaleźć na stronie www.truck.intercars.com.pl.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL