EUROPART rozwija sieć sprzedaży w Polsce

EUROPART rozwija sieć sprzedaży w Polsce

Nowy oddział EUROPART w Zduńskiej Woli

Firma EUROPART, lider europejskiego rynku części do pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatowego, na początku grudnia otworzy nowy oddział w Zduńskiej Woli. Tym samym będzie to 26. oddział w sieci sprzedaży EUROPART w Polsce.

- Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu drogi ekspresowej S8 łączącej południowy zachód z północnym wschodem Polski możemy zaoferować naszym klientom niezwykle szybką i kompleksową dostawę części zamiennych do ciężarówek, autobusów, samochodów dostawczych i przyczep - wyjaśnia Karol Prozner, Prezes Zarządu EUROPART Polska S.A. - Nasz zespół jest niezwykle zmotywowany i posiada bogate doświadczenie w branży części zamiennych. Dzięki profesjonalnej obsłudze, klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i poradę specjalistów.

EUROPART Polska S.A. będzie konsekwentnie doskonalić oraz rozbudowywać sieć sprzedaży w 2017 roku aby umożliwić klientom jeszcze lepszą dostępność produktów oraz przyspieszyć czas realizacji zamówień.

- Planujemy być obecni z oddziałami EUROPART w całym kraju i dlatego stale poszerzamy sieć sprzedaży, utrzymując jednocześnie standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Jednym z naszych kolejnych kroków będzie przejście z nastawienia regionalnego na ogólnokrajowy - mówi Karol Prozner.

W 2020 roku EUROPART Polska S.A. ma ambicje być jednym z trzech głównych graczy na rynku polskim.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL