Kässbohrer na Targach Stacja Paliw

Kässbohrer na Targach Stacja Paliw

Podczas tegorocznych targów „Stacja Paliw” firma Timex S.A., jako generalny importer Kässbohrer na Polskę, zaprezentowała produkty tej marki już po raz czwarty.

Zaprezentowano m.in. czterokomorową cysternę do przewozu paliw płynnych Kässbohrer STB39. To w pełni aluminiowa cysterna, z opcją dolnego i górnego załadunku oraz dwustronnego rozładunku. Naczepa-cysterna do przewozu paliw płynnych Kässbohrer K.STB 39 została zaprojektowana jako wielokomorowy zbiornik cylindryczny o średnicy 2.350 mm. W zależności od wymagań użytkowników , cysterna K.STB 39 może występować w konfiguracji od 3 do 7 komorowej oraz zostać wyposażona w szeroki zakres układów pomiarowych oraz opcji rozładunku. Dzięki niskiej masie własnej cysterna charakteryzuje się wysoką ładownością użytkową. Przeznaczona jest do przewożenia paliw płynnych oraz innych produktów ADR zgodnych z kodem LGBF. Docelowo naczepa została wyposażona w system pomiarowy Sening GMVT805.

Udział w targach miał na celu pozyskiwanie nowych klientów jak również podtrzymanie relacji z obecnymi partnerami, kontrahentami oraz konkurencją. 

4trucks.pl / Kässbohrer

Wyszukiwarka

Informacje