Stażyści zostają w DB Schenker Logistics

Stażyści zostają w DB Schenker Logistics

Tegoroczne programy stażowe w pionie lotniczym, oceanicznym oraz w dziale sprzedaży DB Schenker Logistics zakończyły się sukcesem – ponad 90 % uczestników rozpoczęło pracę w firmie.

 Jednym z celów programów stażowych w firmie jest wsparcie procesu rekrutacji, a co za tym idzie pozyskanie młodych i zdolnych pracowników. W tegorocznej, IV edycji wzięło udział 15 stażystów, z czego zdecydowana większość po zakończeniu stażu została zatrudniona przez DB Schenker Logistics. Również w poprzednich latach większa część ich uczestników kontynuowała współpracę z firmą. 

Programy stażowe DB Schenker Logistics wspierają studentów, którzy pragną się rozwijać oraz zdobywać kompetencje cenione w branży logistycznej. Doświadczeni mentorzy sprawują opiekę nad uczestnikami, którym wyznaczane są ciekawe i ambitne cele. Przykładowo, stażyści w dziale sprzedaży realizują samodzielne projekty sprzedażowe. 

- Uczestnicy programu otrzymują dostęp do pełnego know-how firmy oraz wsparcia doświadczonych osób. Dzięki kompleksowemu procesowi wdrożenia w przyjazny sposób poznają procesy biznesowe naszej firmy. Uczestniczą w jej rozwoju, rozszerzając współpracę z klientami w dziale sprzedaży, tworząc optymalne rozwiązania operacyjne dla klientów na rynku lotniczym, lub identyfikując i analizując procesy biznesowe na rynku oceanicznym. Nauka pod okiem ekspertów to z pewnością dobry początek udanej kariery zawodowej – mówi Dorota Michalec, Dyrektor Polityki Personalnej w DB Schenker Logistics. 

Płatny staż z dostępem do świadczeń 
W trakcie płatnego stażu w DB Schenker Logistics uczestnicy otrzymują dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych. Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa trzy miesiące. DB Schenker Logistics na czas stażu oferuje uczestnikom umowę o pracę oraz pięć dni urlopu wypoczynkowego.

4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL