Becker Connect - nawigacja, która aktualizuje się podczas jazdy

Becker Connect - nawigacja, która aktualizuje się podczas jazdy

Funkcje premium w standardzie. BECKER prezentuje rozwiązanie BECKER Connect, dzięki któremu aktualizowanie nawigacji może odbywać się także w trakcie jazdy.

Uzyskanie nowych map, najświeższych danych adresowych, a także aktualnych informacji o korkach nigdy nie było tak proste, efektywne i komfortowe.

BECKER Connect to innowacyjne rozwiązanie, w którym wykorzystano szybką bezprzewodową łączność WiFi. Moduł WiFi wbudowany w nawigację BECKER z serii active.sl umożliwia łatwą komunikację ze światem zewnętrznym. W samochodzie wystarczy udostępnić internet poprzez smartfon albo mobilny router. A w domu połączyć się z lokalną siecią WiFi.

Dzięki połączeniu z internetem, kierowca otrzymuje w trakcie podróży najświeższe informacje o natężeniu ruchu drogowego oraz wszelkich utrudnieniach. Dane aktualizowane są na bieżąco bez żadnych opłat. Nie ma także żadnych ograniczeń związanych z częstotliwością wysyłania komunikatów drogowych (jak w przypadku analogowych systemów informacji dla kierowców) oraz liczbą udostępnianych informacji. Każda informacja natychmiast po udostępnieniu pojawia się w nawigacji bez żadnej zbędnej zwłoki. Kierowca podróżujący z nawigacją BECKER z serii active.sl staje się jednym z najlepiej poinformowanych uczestników ruchu.

Wszystkie mapy, bazy adresów miejsc POI, lokalizacje fotoradarów, a także dodatkowe usługi udostępniane są w trybie on-line. Informacje o wszelkich nowościach są wysyłane do nawigacji od razu po opublikowaniu. Kierowca nie musi zatem podłączać urządzenia do komputera i korzystać ze specjalnego programu do aktualizacji. Wystarczy, że posłuży się menedżerem pobierania wbudowanym w nawigację. Na ekranie może zobaczyć i przejrzeć wszystkie dane udostępnione do pobrania. I w najdogodniejszej chwili zatwierdzić wybór. Pobranie i aktualizacja odbędzie się automatycznie.
Informacje Live Traffic o natężeniu ruchu oraz utrudnieniach w trybie on-line dostępne są dla kierowców w kilkunastu krajach Europy*, w tym w Polsce. Bez żadnych dodatkowych opłat oraz ograniczeń czasowych w ramach licencji Lifetime.

- To prawdziwy przełom w technologii podręcznej nawigacji samochodowej – aktualizacja map w trakcie jazdy. Dzięki BECKER Connect korzystanie z nawigacji stało się wygodne i komfortowe jak nigdy dotąd. Aktualizowanie map i danych adresowych jest mniej czasochłonne. Trudno także przecenić funkcjonalność Live Traffic, dzięki któremu nawigacja poprowadzi nas najbardziej optymalną drogą do celu. Stworzyliśmy unikalną ofertę w Europiemówi Marek Krygier, manager marki Becker.

BECKER Connect dostępny jest w nowych zestawach nawigacyjnych BECKER active.5sl UE oraz BECKER active.7sl UE. Urządzenia wyposażono w mapy 46 krajów europejskich aktualizowane bez opłat w ramach dożywotniej licencji. Nawigacje standardowo wyposażone są w opatentowane uchwyty mocujące MagClick. Sprzęt będzie dostępny w sklepach w Polsce w listopadzie 2015 roku.

*Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja i Wielka Brytania.

4trucks.pl / Becker

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL