wtorek, 07 października 2014

JYSK zostaje z FM Logistic

Duńska sieć supermarketów "JYSK - wszystko dla domu" zdecydowała się przedłużyć i rozszerzyć współpracę z FM Logistic na kolejny rok.

Operator uzyskał wyłączność transportu w pięciu regionach i obsługiwać będzie 40 lokalizacji.

"JYSK - wszystko dla domu", posiada centrum logistyczne w Radomsku, skąd realizowana jest dystrybucja do ponad 170 sklepów w kraju. Prawie 1/4 z nich obsługuje FM Logistic. Usługa transportowa realizowana przez operatora dla tej sieci opiera się na planowaniu i optymalizacji zleceń dla wielu sklepów w ramach jednego kursu. Projekt obsługuje flota pojazdów złożona z mniejszych aut ciężarowych jak i FTL.

- Cieszy nas, decyzja JYSK o przedłużeniu współpracy z nami. To dowód na to, że nasze standardy są spełniają oczekiwania klienta - mówi Magdalena Lubańska, dyrektor ds. transportu krajowego w FM Logistic.

FM Logistic, w ramach realizacji strategii „2020” ukierunkowało swoje starania na poszerzanie współpracy z klientami z segmentu Do-It-Yourself (DIY). To perspektywiczny rynek usług logistycznych, na którym FM Logistic chce odgrywać dominującą rolę. Operator ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze projektów tego typu. Od 10 lat realizuje usługi transportu i magazynowania dla sieci IKEA.


4trucks.pl / FM Logistic


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.