wtorek, 07 grudnia 2010

Sieć wsparcia na rzecz zrównoważonego transportu

Athlon Car Lease dysponuje bardzo nowoczesną siecią umożliwiającą rozwój zrównoważonego transportu w Polsce. Przy udziale dostawców i klientów, a także wyższych uczelni, władz lokalnych i organizacji pozarządowych firma Athlon Car Lease zamierza badać i wspierać możliwości rozwoju zrównoważonego transportu w polskim sektorze leasingu pojazdów.

Mając na uwadze światowe tendencje do wprowadzania opłat ekologicznych za wjazd do centrum miasta, popularność samochodów o niskiej emisji CO2 wprowadzenie pojazdów elektrycznych na rynek samochodowy oraz globalny nacisk na odnawialne źródła energii, firma Athlon opracowała własny pięciostopniowy Program Zrównoważonego Transportu rozważający następujące zagadnienia skierowane do klienta: podróżuj tylko wtedy, gdy jest to konieczne; wybieraj najlepszą opcję transportu; wybierz pojazd przyjazny środowisku naturalnemu; kontroluj całkowite koszty przejazdu; reinwestuj oszczędności - zrekompensuj emisje szkodliwych substancji przez osobisty wkład dla środowiska.

- Athlon Car Lease od wielu lat przoduje w nowatorskich rozwiązaniach w zakresie oferowania odnawialnych produktów i usług. Przenosząc do Polski zdobytą do tej pory wiedzę, chcemy pokazać nasze zaangażowanie w misję, której podstawą jest oferowanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu dla wszystkich naszych klientów - powiedział Kenan Aksular.

Poprzez pięciostopniowy Program Zrównoważonego Transportu Athlon Car Lease oferuje swoim obecnym oraz potencjalnym klientom rozwiązania w zakresie zrównoważonego transportu, które koncentrują się na ograniczeniu emisji szkodliwych substancji i kontroli kosztów, co czyni propozycję firmy Athlon czymś więcej niż tylko zwykłą ofertą leasingową. Zakres tych rozwiązań obejmuje szereg opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta; od pracy zdalnej, przez sposoby alternatywne, po możliwość skorzystania z różnych, dostępnych środków transportu.

Program ten został poddany niezależnym badaniom, które dowiodły, że umożliwia on realne oszczędności kosztów oraz ograniczenie emisji CO2. Obecna w 9 krajach, Athlon Car Lease jest firmą leasingową o holenderskich korzeniach. Właścicielem firmy jest Rabobank - bank, który otrzymał najwyższe oceny kredytowe. Athlon Car Lease ma silne poczucie korporacyjnej odpowiedzialności biznesu, oferując swoim klientom nowatorskie rozwiązania w zakresie zrównoważonego transportu, co znacznie wpływa na ograniczenie kosztów oraz emisji CO2 do środowiska

- Stosując model konwencjonalny, obsługiwaliśmy 20 proc. pracowników naszych klientów. Opierając się na 5-cio stopniowym Programie Zrównoważonego Transportu, mamy szansę obsłużyć 100 proc. pracowników naszych klientów, poprzez zapraszanie ich do korzystania z kompleksowych porad i rozwiązań naszych doradców. - mówi Kenan Aksular

Źródło: Athlon Car Lease
.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.