czwartek, 05 marca 2015

Mistrzostwa Mechaników - eliminacje już we wtorek

Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać udział w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Eliminacje odbędą się we wtorek (10 marca) o godzinie 12.00 na stronie internetowej producenta olejów Mobil 1, Partnera Merytorycznego Mistrzostw (mobil.pl) i będą miały formę testu. Runda finałowa z udziałem 30 najlepszych zespołów odbędzie się w kwietniu podczas targów Motor Show
w Poznaniu. Siecią patronacką IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest Premio Opony-Autoserwis.

Rejestracja dwuosobowych zespołów młodych mechaników, uczniów szkół zawodowych i techników, jest prowadzona na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl do momentu rozpoczęcia eliminacji. We wtorek (10 marca) o godzinie 12.00 młodzi mechanicy zmierzą się z 30 pytaniami opublikowanymi na stronie www.mobil.pl. Poniżej przypominamy dwa z nich, ujawnione w lutym przez organizatorów, a młodym mechanikom życzymy powodzenia.

Pyt. 14. Mechanik nie powinien samodzielnie zmieniać klasy lepkości oleju silnikowego letniej na niższą, a zimowej na wyższą, wbrew zaleceniom producenta pojazdu.
a) Prawda
b) Fałsz

Pyt. 23. Wymień podstawową różnicę pomiędzy systemem BMW Vanos I i II generacji.

Sieć patronacka IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników
Należąca do koncernu Goodyear sieć warsztatów Premio Opony-Autoserwis została siecią patronacką IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W tej roli będzie wspierana przez Akademię Rozwoju Goodyear, której eksperci szkolą mechaników i sprzedawców ogumienia w całej Polsce.

Finał Mistrzostw odbędzie się 10 kwietnia w Poznaniu podczas targów Motor Show 2015. Konkurencje przygotuje Akademia Praktycznych Umiejętności, drugi obok producenta olejów Mobil Partner Merytoryczny Mistrzostw. Organizatorami Mistrzostw są V8 Team i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Partnerem honorowym projektu został Włodzimierz Zientarski.

IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2015 - najważniejsze informacje
Kategoria: Młody Mechanik (uczniowie).
Rejestracja dwuosobowych zespołów: www.mistrzostwamechanikow.pl
Eliminacje: 10 marca 2015 (wtorek), godz. 12.00, strona internetowa www.mobil.pl
Finaliści: 30 dwuosobowych zespołów.
Finał: 10 kwietnia (piątek), Motor Show 2015, Poznań.

Więcej: www.mistrzostwamechanikow.pl


4trucks.pl / ExxonMobil Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.