piątek, 11 lutego 2011

System zarządzania flotą - Flota MIRAGE

Firma CMSMirage, wrocławski dostawca innowacyjnych rozwiązań internetowych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, poinformował o przejęciu pełni praw do dystrybucji i wdrażania systemu zarządzania flotą - Flota MIRAGE.

Flota MIRAGE to zintegrowany system wspomagający zarządzanie flotą pojazdów przedsiębiorstwa dostępny z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. System jest zbudowany na bazie elastycznej platformy MIRAGE. Jej szeroka funkcjonalność  umożliwia swobodne dostosowanie rozwiązania Flota MIRAGE do dowolnego typu firmy oraz jego rozbudowę zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Do 31 grudnia 2010 r. system Flota MIRAGE był dostępny jedynie w sieci sprzedaży dotychczasowego partnera.

- Rosnące ceny paliw oraz dążenie polskich przedsiębiorstw do minimalizacji kosztów działalności sprawiają, że coraz popularniejsze stają się rozwiązania informatyczne umożliwiające planowanie oraz kontrolę tras i zużycia paliwa w wykorzystywanych pojazdach. Pięć lat temu podjęliśmy decyzję o przekazaniu dystrybucji systemu Flota MIRAGE do kanału partnerskiego, aby skoncentrować nasze siły na rozwoju technologicznym i funkcjonalnym. Obecnie system jest w pełni rozwinięty w zakresie podstawowych funkcjonalności, zaś elastyczność platformy MIRAGE, stanowiącej bazę rozwiązania, umożliwia realizację indywidualnych modyfikacji na życzenie klienta. Liczba użytkowników codziennie korzystających z systemu świadczy o zaufaniu jakim cieszy się nasze rozwiązanie. - mówi Rafał Nowak Członek Zarządu CMSMIRAGE.

Z systemu obecnie korzysta ok. 1000 użytkowników reprezentujących różne sektory  w tym m.in. energetyczny, transportowy, budowlany i handlowy. Flota MIRAGE zbudowana jest z modułów umożliwiających śledzenie trasy pojazdów, zarządzanie gospodarką paliwową i techniczną pojazdu (rejestracja zużycia paliwa, ewidencja wyposażenia pojazdów oraz planowanie okresowych działań w celu utrzymania sprawności technicznej pojazdów), raportowanie, rezerwację pojazdów przez pracowników firmy, zarządzanie delegacjami. Dla przedsiębiorstw prowadzących działalność handlowo-dystrybucyjną w oparciu o mobilnych przedstawicieli handlowych przeznaczony jest moduł CRM pozwalający rejestrować istotne zdarzenia dotyczące kontaktów z klientami, które miały miejsce.

- Otwarta architektura rozwiązania umożliwia integrację pakietu Flota MIRAGE z dowolnymi systemami np. ERP, CRM, wspierającym zarządzanie zasobami ludzkimi. To sprawia, że system Flota MIRAGE jest doskonałym narzędziem dla firm, które posiadają już sprawnie działające rozwiązania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, a chciałyby czerpać korzyści wynikające z zarządzania flotą pojazdów w czasie rzeczywistym -  mówi Bartek Selinger Członek Zarządu CMSMIRAGE.

Obok systemu zarządzania flotą pojazdów w ofercie CMSMIRAGE  znajdują się również platforma MIRAGE e-Learning, umożliwiająca realizacje coraz popularniejszych szkoleń dostępnych w Internecie oraz MIRAGE e-Commerce - zintegrowany system zarządzania dużym sklepem internetowym. CMSMIRAGE zaufały takie firmy jak: NETIA , Bank Pocztowy, n-Telewizja nowej generacji, Urząd Miasta Wrocław.

Źródło: CMSMIRAGE


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.