Eco Performance Award - konkurs dla przewoźników!

Eco Performance Award - konkurs dla przewoźników!

Aż 10 tys. euro oraz prestiżowe wyróżnienia czekają na przewoźników, którzy wezmą udział w międzynarodowym konkursie Eco Performance Award (EPA).

DKV Mariusz DerdziakTermin zgłoszeń mija 31 marca 2014 r. Inicjatorem i współorganizatorem tego najbardziej prestiżowego plebiscytu branży TSL jest firma DKV Euro Service. Na pytania odpowiada Mariusz Derdziak - Doradca DKV Euro Service.

Jaka idea przyświeca nagrodzie Eco Performance Award?
- Przyznając wyróżnienie EPA chcemy wyróżnić firmy, które świadomie stawiają na idę skutecznego łączenia ekonomii, odpowiedzialności społecznej oraz troski o środowisko naturalne. Cieszy nas fakt, że obecnie, mimo silnej konkurencji, coraz więcej firm stawia na wzrost efektywności przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Poprzez wyróżnienie EPA chcemy nagradzać wysiłek tych firm, a jednocześnie zamierzamy przekonać pozostałych do naszej eko-idei.
Warto podkreślić, że polskie firmy zostały zaproszone do plebiscytu EPA po raz pierwszy. Jest to niewątpliwie wyraz uznania dla dokonań naszych rodzimych podmiotów transportowych, które na przestrzeni ostatnich lat pokazały jak bliskie są im idee ekologii oraz zrównoważonego rozwoju.

Co jest do wygrania?
EPA2- Finaliści plebiscytu otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 euro i certyfikat EPA. To nie wszystko, ponieważ zwycięzcy otrzymują także możliwość oznakowania swojej floty prestiżowym logotypem "Eco Performance Award". Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach zależnych od wielkości firmy - firma z flotą poniżej 50 pojazdów oraz firma z flotą przekraczającą 50 pojazdów.
Oprócz nagrody głównej organizatorzy przygotowali dodatkowe 2500 euro. Właśnie tyle wynosi nagroda dodatkowa, która zostanie rozlosowana wśród firm zgłoszonych do plebiscytu Eco Performance Award 2014. Premie dla pracowników, czy też darmowy wyjazd integracyjny to tylko niektóre z pomysłów, jakie można zrealizować dzięki takiej wygranej.

Jak wziąć udział w plebiscycie EPA?
To proste, wystarczy odpowiedzieć na trzy krótkie pytania i przekonać nas, że to właśnie Twoja firma zasługuje na prestiżowe wyróżnienie Eco Performance Award. Termin przesyłania odpowiedzi upływa 31 marca 2014 r., dlatego już dziś zachęcamy do wypełniania specjalnej ankiety, która znajduje się na stronie: http://eco-performance-award.dePrzesłanie zgłoszenia oznacza udział zarówno w plebiscycie EPA jak i w losowaniu nagrody dodatkowej.
O tym komu zostanie przyznane wyróżnienie EPA zdecyduje 5-osobowa kapituła, w skład której wchodzą prominentni przedstawiciele rządu oraz dyrektorzy firm będących liderami w branży TSL: DKV Euro Service, Siemens, PTV Group, Continental oraz Knorr-Bremse.

Kiedy poznamy wyniku plebiscytu?
DKV logo- Tegoroczna nagroda zostanie przyznana po raz siódmy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 24 września 2014 r., w przeddzień rozpoczęcia 65 międzynarodowych targów samochodowych (IAA Hannover 2014). Jako przedstawiciel firmy DKV Euro Service - głównego organizatora plebiscytu - trzymam mocno kciuki za wszystkie polskie firmy, które zdecydują się wziąć udział w konkursie!

Wyszukiwarka

Informacje