Continental na targach IAA 2012

Continental na targach IAA 2012

Jeden Cel: Efektywność. Pod takim hasłem firma Continental zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas 64 targów IAA w Hanowerze.

Ponadto już 18 września odbędzie się konferencja prasowa koncernu, na której przedstawione zostaną najważniejsze megatrendy w transporcie.

W ramach trwających od 20 do 27 września 2012 r. w Hanowerze targów IAA, wystawa firmy Continental dostępna będzie dla odwiedzających w hali numer 17 na stoisku A 06 / B 05. Firma zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne uwzględniające motoryzacyjne megatrendy w zakresie efektywności, bezpieczeństwa, środowiska oraz informacji. Continental rozumie jak duże znaczenie mają one dla współczesnego transportu. Z tego względu kładzie duży nacisk na rozwój produktów i usług, które zmieniają pojazdy w bardziej ekologiczne, bezpieczne oraz ekonomiczne. Jednocześnie umożliwiają skuteczniejszą wymianę informacji z kierowcą oraz otoczeniem. Wszystkie te czynniki przyczyniają się bowiem do osiągnięcia Całkowitych Najniższych Kosztów Jazdy.

Podczas IAA 2012, firma Continental zorganizuje konferencję prasową, na której dostępny będzie serwis prasowy w języku polskim. Spotkanie odbędzie się już we wtorek 18 września w godzinach od 9.45 do 10.15 na terenie Convention Center w sali 3B.


4trucks.pl / Continental Opony Polska