Ruszyły zgłoszenia do Sachs Race Cup 2015

Ruszyły zgłoszenia do Sachs Race Cup 2015

Polski oddział ZF Friedrichshafen AG zaprasza do udziału w Sachs Race Cup 2015.

Będzie to już trzecia edycja wyjątkowego wydarzenia koncernu ZF, które na stałe wpisało się do kalendarza branży motoryzacyjnej w Polsce.

Sachs Race Cup 2015 to akcja skierowana do warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych, które zaopatrują się w oryginalne części firmy ZF. Podobnie jak w latach ubiegłych, całodniowe szkolenia techniczne dla pracowników połączone zostaną z emocjonującą rywalizacją na wybranych torach wyścigowych w Polsce.

Jak wziąć udział?
Podstawowym warunkiem udziału w Sachs Race Cup 2015 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 2 stycznia do 15 maja 2015 roku, części marek: Sachs, Lemförder, oraz ZF Parts, o wartości minimalnej wynoszącej, w zależności od wielkości warsztatu: w przypadku warsztatów osobowych od 2 do 6 tysięcy złotych, a warsztatów ciężarowych - od 4 do 12 tysięcy złotych.

Zaproszenia do udziału w Sachs Race Cup 2015 otrzyma tysiąc pracowników warsztatów, które osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u bezpośrednio u dystrybutorów uczestniczących w akcji: Inter Cars, Inter Team, Moto-Profil, Auto Partner, Gordon, Fota, AD Polska oraz Inter Land.

Bieżące informacje na temat Sachs Race Cup 2015 są dostępne na powyższej stronie internetowej.


4trucks.pl / ZF Friedrichshafen AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL