Continental wystartował z projektem Zimoaktywni

Continental wystartował z projektem Zimoaktywni

Zaskocz zimę zanim ona zaskoczy Ciebie! - to wyzwanie rzucone przez Continental w nowym projekcie komunikacyjnym Zimoaktywni.

Na www.zimoaktywni.pl znany rysownik Henryk Sawka zachęca do wymiany opon na zimowe! Ponadto na stronie znajdują się materiały filmowe z poradami ekspertów i kierowców, a także konkurs dla Zimoaktywnych! Akcję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa w prasie, Internecie i radio.

Kampania jest skierowana do zapobiegliwych kierowców, którzy wolą przygotować samochód do jazdy po śniegu czy lodzie, niż dać zaskoczyć się zimie. Głównym założeniem kampanii jest podniesienie bezpieczeństwa, poprzez wzrost świadomości i wiedzy kierowców. Na stronie internetowej akcji, kierowcy mogą przekonać się jaki wpływ ma rodzaj ogumienia na długość drogi hamowania na śliskiej nawierzchni, a także sprawdzić, jaki typ kierowcy reprezentują. Specjalnie dla Zimoaktywnych przygotowano konkurs - aby wygrać komplet opon zimowych Continental wystarczy pokazać, za pomocą zdjęcia, filmu czy tekstu, że zima może zaskoczyć tylko drogowców. W projekt zaangażował się ceniony rysownik Henryk Sawka, który z przymrużeniem oka komentuje sposoby przygotowania polskich kierowców do zimy.

- Przez projekt Zimoaktywni.pl chcieliśmy w rzeczowy, czytelny i interesujący sposób wyjaśnić kluczowe kwestie związane z bezpieczeństwem jazdy po zimowych drogach. Mamy nadzieję, że wśród polskich kierowców jest wielu Zimoaktywnych, którzy zaangażują się w tej wyjątkowy projekt - powiedziała Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media & Communication Manager, Continental Opony Polska.

Projekt wspiera ogólnopolska kampania reklamowa prowadzona w kluczowych magazynach motoryzacyjnych i biznesowych, takich jak: Auto Świat, Tygodnik Przeglądu Sportowego, TopGear, Newsweek i Forbes, oraz w Internecie, w serwisach informacyjnych Onet.pl oraz na stronach AutoŚwiat.pl, TopGear.com.pl i Newsweek.pl. Akcji towarzyszy reklama i działania redakcyjne na antenie rozgłośni radiowej Radio ZET. Kampania potrwa do końca tego roku.

Projekt Zimoaktywni powstał w Media Impact Polska i jest realizowany w oparciu o media Ringier Axel Springer Polska, Grupy Onet.pl i EUROZET. Działania public relations realizuje ConTrust Communication.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL