TRANSEXPO pełne najnowszych technologii

TRANSEXPO pełne najnowszych technologii

To najważniejsze wydarzenie dla branży transportu zbiorowego jest okazją do zaprezentowania wielu rynkowych premier.

Nowe produkty pokaże m.in. firma Solaris. Targi Kielce zapraszają od 8 do 10 października.

Obecnie jednym z najważniejszych działań przedsiębiorstw komunikacji zbiorowej jest wysoka jakość świadczonych usług przewozowych i ciągłe wzbogacanie oferty w walce o pasażera. A do tego najlepiej przygotować się w Targach Kielce. Na liście wystawców TRANSEXPO znajdują się liderzy rynku z kraju i zagranicy. - W tym roku gościć będziemy ponad sto firm z Austrii, Czech, Francji, Holandii, Niemiec, Szwecji, Słowacji, Włoch i Polski. Śmiało można zatem powiedzieć, że Kielce od 11 lat są stolicą europejskiego transportu - mówi prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

Absolutne premiery
Co roku podczas TRANSEXPO stoiska pełne są pojazdów nowej generacji gwarantujących najwyższy standard i komfort jazdy. To tutaj najwięksi producenci autobusów mają premiery swoich pojazdów. Tak jest i teraz. W Targach Kielce po raz pierwszy w Polsce można będzie zobaczyć najnowszy model firmy Solaris.

- W Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Targach Kielce bierzemy udział od samego początku. Jak co roku pokażemy tutaj swój nowy produkt. Tym razem Urbino 12 oraz Urbino w wersji przegubowej o długości 18 metrów. Zapraszam na premierę na nasze stoisko 8 października o godzinie 11 - mówi Solange Olszewska, prezes Zarządu Solaris Bus & Coach, czołowego europejskiego producenta pojazdów komunikacji publicznej. Zalety autobusów to przede wszystkim lżejsza konstrukcja i technologia montażu "skin on skin", odmienione wnętrze, jeszcze wyższa kultura jazdy, wygoda prowadzenia, wyrazisty i spójny design.

W targach Kielce wystawcy prześcigają się także w prezentacjach interesujących i niezbędnych w obecnych czasach oprogramowań dla branży. Wśród ciekawostek na TRANSEXPO można będzie zobaczyć między innymi premierowy produkt firmy System-1 czyli aplikację współpracującą z systemem Veritum, wspierającą działanie pracowników za pomocą urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów. Po raz czwarty w tym roku w ramach targów odbędzie się Salon Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH. To specjalistyczna wystawa dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych.

Widowiskowe zmagania kierowców
Zapraszamy do kibicowania i podziwiania umiejętności kierowców zmagających się w pierwszych Mistrzostwach Polski Kierowców Minibusów i Samochodów Dostawczych współorganizowanych przez redakcję Polskiego Trakera Busa. W drugim dniu wystawy na terenach targowych kierowcy, nie tylko członkowie Stowarzyszenia Klubu Polskiego Trakera, wezmą udział w finale i powalczą o tytuł, puchar oraz wartościowe nagrody.

Konferencje, szkolenia, spotkania…
Targom towarzyszy atrakcyjny program spotkań i szkoleń zarówno dla kadry zarządzającej w firmach przewozowych i spółkach transportu publicznego, jak i dla pracowników technicznych. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim specjalistyczną konferencję Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, wieloletniego współorganizatora TRANSEXPO. Specjaliści w tym roku omówią takie tematy jak uwarunkowania formalno-prawne przy systemach automatycznej, bezstykowej detekcji biletów na nośnikach elektronicznych, ochrona danych osobowych i zapobieganie inwigilacji a otrzymywanie pełnej informacji o przemieszczeniach pasażerów w powiązaniu z biletem, wady i zalety personalizacji kart biletowych, praktyczne wykorzystanie systemów zarządzania flotą, system zliczania pasażerów czy system organizacji przesiadek intermodalnych.


4trucks.pl / Targi Kielce SA

Wyszukiwarka

Informacje