Liga Kierowców FleetBoard powraca

Liga Kierowców FleetBoard powraca

Poszukiwania najlepszych kierowców i flot wkraczają w dziesiątą rundę.

W dniu 1 października rozlegnie się sygnał startowy nowej Ligi Kierowców FleetBoard, w której do 31 stycznia przyszłego roku będą rywalizować kierowcy z 19 krajów Europy oraz z Brazylii i RPA. Liczy się każdy litr oleju napędowego - celem jest uzyskanie najwyższej liczby punktów za styl jazdy według usługi Analiza Użytkowania FleetBoard, oceniającej pokonywane trasy.. Wynik oparty jest na czynnikach takich jak przewidywanie sytuacji na drodze, płynność utrzymania prędkości i częstotliwość hamowania.

W każdym miesiącu zawodnicy konkurujący ze sobą na szczeblach krajowych będą walczyć o tytuł "Najlepszego kierowcy" oraz "Najlepszego zespołu". Na koniec zmagań spośród wszystkich uczestników wyłonieni zostaną najlepsi kierowcy oraz najlepsze zespoły. Na trzech czołowych zawodników czekają atrakcyjne nagrody.

Poza rozgrywkami na szczeblu krajowym 11 najlepszych uczestników z każdego państwa weźmie udział w Światowych Mistrzostwach Ligi Kierowców FleetBoard, w których konkurują ze sobą drużyny poszczególnych krajów. Ci, którzy szczególnie lubią rywalizować, mogą mierzyć się też z innymi kierowcami; ich osobiste rezultaty nie będą jednak wliczane do punktacji.

Rejestracja uczestników Ligi Kierowców odbywa się do 31 grudnia pod adresem www.driversleague.com - najpierw kwestionariusz musi wypełnić firma, a następnie kierowca. Nowością są profile przedsiębiorstw oraz indywidualne profile kierowców, pozwalające błyskawicznie porównać wyniki poszczególnych uczestników. Co więcej, mogą oni wzajemnie dodawać siebie do znajomych i monitorować postępy kolegów w zwiększaniu wydajności.

W Europie Liga Kierowców FleetBoard odbywa się w: Austrii, Bułgarii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech oraz na Litwie i na Słowacji.


4trucks.pl / Mercedes-Benz Polska

Przeczytaj też:
Mercedes-Benz Polska ma już dwadzieścia pięć lat

Mercedes-Benz w Polsce świętuje ćwierćwiecze swojej oficjalnej działalności.

Mercedes-Benz Trucks Polska - 2021 rok wyzwań, sukcesów i zmian

Od 1 grudnia 2021 koncern Daimler zdecydował o podziale na dwa niezależne przedsiębiorstwa: Mercedes-Benz AG oraz Daimler Truck.

Nowy Citan i Renault Kangoo z tytułem International Van of the Year 2022

Nowy Mercedes-benz Citan zadebiutował na rynku w sierpniu 2021 – a już jesienią najmniejszy w rodzinie pojazdów dostawczych Mercedes-Benz odniósł pierwszy wielki sukces, zdobywając prestiżowe wyróżnienie International Van of the Year 2022.

Mercedes-Benz Uptime – z pomocą firmom transportowym

Coraz większa konkurencja na rynku transportowym sprawia, ze firmy muszą stosować rozwiązania, które obniżą im koszty funkcjonowania i sprawią, że usługa będzie wykonana zawsze na czas.

Elektryczne samochody dla DPD Polska

DPD Polska powiększyła flotę elektrycznych busów kurierskich o kolejnych 50 vanów. Modele eVito Furgon.

Mercedes-Benz klasa T - pierwsze informacje

Dla kogo? Ekskluzywny van został zaprojektowany dla rodzin i wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i potrzebują dużo miejsca oraz maksymalnej funkcjonalności bez rezygnacji z komfortu.

Elektryczne autobusy miejskie będą jeździły w Gdyni

Spółka EvoBus Polska wygrała przetarg na w pełni elektryczne autobusy Mercedes-Benz eCitaro dla Gdyni. W ramach oferty miasto otrzyma osiem autobusów przegubowych oraz szesnaście krótkich.

Wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej dla klientów Mercedes-Benz Leasing z branży przewozów autokarowych

Przewoźnicy autokarowi będą mogli skorzystać z pożyczki z przeznaczeniem na spłatę bieżących rat leasingowych.

 

Ruszył ogólnoeuropejski program Mercedes-Benz Vans w Polsce dla pojazdów dostawczych

Dzięki Mercedes-Benz Certified klient kupujący używanego vana Mercedes-Benz zyska pewność, że został on uprzednio gruntownie prześwietlony przez autoryzowanych techników i uzyskał odpowiedni certyfikat.

 

Wyszukiwarka

Informacje