Koniec odliczania

Koniec odliczania

Zaczyna się Inter Cars Motor Show.

Choć trudno w to uwierzyć - w tym roku przygotowano dla widzów jeszcze większą dawkę niezapomnianych, motoryzacyjnych wrażeń. Starano się dać im nie tylko serię pokazów, które przecież można oglądać przy innych okazjach, ale również smak motoryzacyjnej rywalizacji i przeżycia iście historycznych chwil.

By spełnić te założenia, zorganizowano w trakcie trwania Inter Cars Motor Show 3. rundę Driftingowych Mistrzostw Polski oraz 3. rundę STW Drift Chellange! Dzięki temu dano widzom gwarancję i pewność, że zobaczą najwyższy poziom widowiska i pełne zaangażowanie kierowców. Znane nazwiska, najlepsze teamy w Polsce. To po prostu trzeba zobaczyć.

Z drugiej strony zadbano również o to, by za kilkadziesiąt lat każdy z uczestników imprezy mógł powiedzieć - byłem tam i na żywo widziałem, jak tworzy się historię. Zorganizowano bowiem próbę pobicia Rekordu Guinnessa w paleniu gumy przez jak największą liczbę samochodów jednocześnie! Obecnie rekord należy do Australijczyków, którzy zdołali zebrać 68 samochodów, z których każdy w trakcie trzydziestosekundowej próby przynajmniej przez 10 sekund palił kapcia (czyli buksował w miejscu tylnymi kołami doprowadzając do ich rozgrzania i powstania gęstego dymu). Czy uda nam się pobić ten rekord? Warto przyjść, przekonać się o tym osobiście i móc później opowiadać, że było się tego świadkiem.

Długo można by wymieniać pozostałe atrakcje Inter Cars Motor Show. Pojawią się najlepsi polscy rajdowcy (Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj i Michał Kościuszko), którzy zaprezentują swoje umiejętności w rajdowych samochodach. Podczas Truck Show będzie można podziwiać 3-krotnego Mistrza Świata Wyścigów Samochodów Ciężarowych, Jochena Hahna, w jego potężnym pojeździe. Pojawi się również dakarowa ciężarówka Grzegorza Barana oraz dwie driftujące od STW Drift Team. Nie zabraknie atrakcji dla fanów jednośladów, którzy będą mogli podziwiać podniebne akrobacje światowych sław Freestyle Motocross oraz popisy Stunterów, wyczyniających cuda na swoich motocyklach.

Lista atrakcji wydaje się nie mieć końca. VW Castrol Cup m.in. z Jerzym Dudkiem, Adamem Gładyszem, Małgorzatą Rdest oraz Janem Kisielem za kierownicą, Supermoto z przedstawicielami polskiej sceny tego sportu, Drag Race, czyli pokaz samochodów o ognistym przyspieszeniu (m.in. legendarna Corvette by VTG oraz samochód odrzutowy Jet Car!), Globe of Speed (motocykliści pędzący wewnątrz stalowej kuli) oraz Rally Cross. Ciężko wymienić to wszystko nie łapiąc przy tym zadyszki.

Wisienką na torcie będzie Nocne Motor Show. Wszystkie wymienione atrakcje zostaną zaprezentowane w sobotnią noc, pomiędzy godziną 20:00 a 23:00. Ten dynamiczny pokaz wzbogacony będzie o efekty pirotechniczne, ogniste atrakcje oraz dynamiczną muzykę dopełniającą całą otoczkę. Po tym trzygodzinnym przedstawieniu nie będzie takiej motorsportowej atrakcji, która mogłaby zaskoczyć widzów.

Inter Cars Motor Show to świat motorsportu w jednym miejscu. Obowiązkowa impreza dla wszystkich, którzy bez zapachu benzyny i towarzyszącego im hałasu silnika czują pustkę.


4trucks.pl / Inter Cars SA

Przeczytaj też:
Strefa Rozwoju na Targach Inter Cars

Specjalnie na 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotowuje unikalną Strefę Rozwoju.

Pierwsza filia Inter Cars w Estonii


Inter Cars rozszerza swoją obecność poza granicami Polski.
Jedyny w Polsce autoryzowany serwis ZF - otwarcie już w grudniu

Na początku grudnia zostanie uroczyście otwarty drugi w Polsce, Autoryzowany Serwis ZF. Szlachetne paczki od pracowników Inter Cars

Za nami weekend cudów, w dokonaniu których swój udział mieli pracownicy Grupy Inter Cars. Centrum logistyczne Zakroczym

Celem Ils, spółki zależnej Inter Cars SA, jest stworzenie nowoczesnego centrum logistycznego, opartego na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, które ma wyraźnie zwiększyć wydajność przepływu towarów. W naszym wspólnym interesie

Podczas 14 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, przy wsparciu Inter Cars SA, została powołana do życia Organizacja Pracodawców Motoryzacyjnych Moveo. Razem silniejsi

Motointegrator Flota, spółka należąca do Grupy Inter Cars SA oraz PKN Orlen SA rozpoczęły współpracę w zakresie obsługi klientów flotowych. Za nami 14. Targi Inter Cars

Blisko 200 wystawców ze świata motoryzacji, 40 tysięcy gości odwiedzających zarówno Targi, jak i Inter Cars Motor Show, niezliczone godziny szkoleń, prezentacji i rozmów biznesowych, a także niezapomniane wrażenia z pokazów świata motorsportu. Dziesięciolecie sieradzkiego producenta pojazdów

W ubiegły czwartek firma Feber obchodziła 10-lecie obecności na rynku.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL