Truck Show na Inter Cars Motor Show

Truck Show na Inter Cars Motor Show

Cztery niespotykane ciężarówki, a w nich takie gwiazdy jak Grzegorz Baran, Jochen Hahn i Adam Fijał. Ogromna moc, efektowne pokazy, zawrotna prędkość. To wszystko na jedynej imprezie, która połączy cały świat motorsportu.

Co powiecie na ważącą kilka ton usportowioną ciężarówkę? A co powiecie na dwa tego typu sprzęty, które dodatkowo… driftują! Ale to nie wszystko. Poza driftującymi ciężarówkami od STW pojawi się również Grzegorz Baran ze swoim pojazdem, którym pokonuje mordercze kilometry w Rajdzie Dakar. Żeby tego było mało, do kompletu dołączy ciężarówka Hahn Racing, która bierze udział w różnego rodzaju wyścigach ciężarówek na całym świecie. Za jej kierownicą zasiądzie Jochen Hahn. Tak przedstawia się waga ciężka pokazów na Inter Cars Motor Show!

Gwiazdy za sterem
Na tegorocznym Inter Cars Motor Show zaprezentują się dwie driftujące ciężarówki, jedna wyścigowa i tzw. dakarowa, czyli super mocna biorąca udział w Rajdzie Dakar. Kilka słów o ich kierowcach:
Jochen Hahn - startuje w wyścigach samochodów ciężarówek od 2000 roku, ma na koncie trzy tytuły mistrzowskie w tej dyscyplinie. 40-letni Niemiec okazał się najlepszy w latach 2011-2013. Nie zamierza na tym poprzestać – w tym roku chce uzupełnić kolekcję o czwarty puchar za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Hahn jeździ, podobnie jak w ubiegłych sezonach, ciężarówką MAN w barwach Castrol. Ważący 5500 kg samochód jest mocno zmodyfikowany, a moc sześciocylindrowego silnika to 1100 KM. Napęd jest przekazywany na tylną oś za pośrednictwem 16-stopniowej skrzyni biegów.

Grzegorz Baran - zasiądzie za sterami budzącej respekt na sam widok ciężarówki MAN TGA 18.480 4x4. To dokładnie ten sam pojazd, którym Grzegorz Baran każdego roku przemierza niezliczone kilometry w Rajdzie Dakar! Widzowie będę więc mieli okazję zobaczyć, jak na żywo prezentuje się ten wyjątkowy kolos, a także jak sprawnie panuje nad nim tak doświadczony kierowca. Obecność Grzegorza Barana na Inter Cars Motor Show będzie miała miejsce z ramienia firmy ZF Friedrichshafen AG.

Adam Fijał - posiadacz dwóch driftujących ciężarówek, twórca, szef i motor działania STW Drift Team (indywidualny i grupowy Mistrz Polski driftingu w 2013 roku), twórca STW Motor Sport - miejsca, gdzie budowane są samochody do sportu. To właśnie tam i spod jego ręki wyszła Toyota Supra, pierwsza z serii STW Line. Adam Fijał to wielki pasjonat motoryzacji. Jest właścicielem kolekcji samochodów zabytkowych i pojazdów militarnych. Właściciel i założyciel firm ATF Heavy Transport i STW CENTER. Razem z nim na Inter Cars Motor Show pojawią się również: Bartek Stolarski "BRT", Marcin Carzasty "STEVE", Marek Wartałowicz " MARO", Mateusz Fijał "MATI" i Adrian Zatoń "ADI".

Truck Show
Kierowcy i ich budzące respekt pojazdy zaprezentują się w programie Truck Show, który będzie można zobaczyć na imprezie Inter Cars Motor Show. Odbędzie się ona w dniach 6 - 7 września na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Występy ciężarówek będą polegały m.in. na jeździe po specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym zaprezentowanie wszystkich ich możliwości. Driftujące pojazdy udowodnią, że jazda bokiem daje więcej emocji, a ciężarówka wyścigowa zmierzy się na torze z dakarową, co ma pokazać widzom dwa skrajnie różne sposoby wykorzystania w sporcie samochodów ciężarowych.

Inter Cars Motor Show ma też swoją wieczorową edycję. Inter Cars Nocne Motor Show to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Tu także nie zabraknie występów ciężkiego sprzętu. Napięty program zadowoli wszystkich fanów motorsportu. To nie tylko atrakcje dla dużych chłopców!

Zapraszamy do odwiedzenia strony Inter Cars Motor Show: http://intercarsmotorshow.pl/

Targi po raz czternasty
Impreza Inter Cars Motor Show będzie przebiegała równolegle z Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Do tej pory Inter Cars Motor Show było dodatkiem do targów, ale urosła na tyle, że osiągnęła formę osobnej imprezy. W tym roku udział w niej będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani z całej Polski. Bilety będą dostępne w internetowej sieci sprzedaży.

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA w tym roku odbędą się już po raz 14. Odwiedzający to największe i najbardziej popularne wydarzenie w Polsce spotkają ok. 200 wystawców, prezentujących rozbudowaną i bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego. Oprócz tego motocykle marki Triumph i Ducati, akcesoria motocyklowe, prezentacja prasy, portali branżowych i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że Targi Inter Cars SA obejmują kompleksowo cały zakres branży części zamiennych i usług warsztatowych.

W tym roku odwiedzający Targi mogą oczekiwać rozbudowanej Strefy Ciężkiej poświęconej rynkowi pojazdów użytkowych. Oferta części do ciężarówek w Inter Cars SA cały czas się rozwija, co odnajdzie swoje odzwierciedlenie podczas targowej ekspozycji. Odwiedzający Stefę będą mogli zapoznać się z działalnością Działu Samochodów Ciężarowych Inter Cars i spółki Feber. Organizatorzy przygotowali również ekspozycję sieci serwisowej Q Service Truck, która podczas Targów będzie obchodzić 15-lecie istnienia. W Strefie Ciężkiej nie zabraknie atrakcji, m.in. symulatora jazdy ciężarówką.

Zapraszamy do odwiedzenia strony 14 targów części zamiennych i wyposażenia warsztatów http://targi.intercars.com.pl/


4trucks.pl / Inter Cars SA

Przeczytaj też:
Grzegorz Ostaszewski na Renault DXi13 Racing

Wyścigi ciężarówek – Grzegorz Ostaszewski 6 razy na podium po serii letniej

Strefa Rozwoju na Targach Inter Cars

Specjalnie na 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotowuje unikalną Strefę Rozwoju.

Pierwsza filia Inter Cars w Estonii


Inter Cars rozszerza swoją obecność poza granicami Polski.
Jedyny w Polsce autoryzowany serwis ZF - otwarcie już w grudniu

Na początku grudnia zostanie uroczyście otwarty drugi w Polsce, Autoryzowany Serwis ZF. Szlachetne paczki od pracowników Inter Cars

Za nami weekend cudów, w dokonaniu których swój udział mieli pracownicy Grupy Inter Cars. Centrum logistyczne Zakroczym

Celem Ils, spółki zależnej Inter Cars SA, jest stworzenie nowoczesnego centrum logistycznego, opartego na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, które ma wyraźnie zwiększyć wydajność przepływu towarów. W naszym wspólnym interesie

Podczas 14 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, przy wsparciu Inter Cars SA, została powołana do życia Organizacja Pracodawców Motoryzacyjnych Moveo. Razem silniejsi

Motointegrator Flota, spółka należąca do Grupy Inter Cars SA oraz PKN Orlen SA rozpoczęły współpracę w zakresie obsługi klientów flotowych. Za nami 14. Targi Inter Cars

Blisko 200 wystawców ze świata motoryzacji, 40 tysięcy gości odwiedzających zarówno Targi, jak i Inter Cars Motor Show, niezliczone godziny szkoleń, prezentacji i rozmów biznesowych, a także niezapomniane wrażenia z pokazów świata motorsportu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL