Ciężarówki - wakacyjny konkurs fotograficzny

Ciężarówki - wakacyjny konkurs fotograficzny

Już po raz trzeci chcemy zaprosić czytelników 4Trucks.pl do udziału w naszym wakacyjnym konkursie fotograficznym. Nasz konkurs tym razem wspiera firma Inter Cars, która ufundowała atrakcyjne nagrody!

1) Gdzie wysyłać zdjęcia:
Zdjęcia, które prześlecie na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., będziemy prezentować na profilu facebookowym www.facebook.com/4Truckspl/Holiday's trucks 2014, tam też głosujecie lajkami na najładniejsze z nich.
2) Na jakie zdjęcia czekamy:
Poprosimy o nadsyłąnie zdjęć wyłącznie Waszego autorstwa. Fotografie wykonane od czerwca do września 2014 roku. Zdjęcia najlepiej w formacie JPG.
3)Tematyka zdjęć:
Tematem przewodnim jest szeroko pojęty transport kołowy. Ładne widoczki również mile widziane, ale na zdjęciu musi być przynajmniej fragment ciężarówki. Prosimy podpisujcie zdjęcia. Mile widziany opis z miejsca podróży. Opisy zamieścimy pod każdym zdjęciem, na pewno zwiększy to atrakcyjność prezentacji.
4) Zasady oceniania prac:
- Wyróżnienia za najlepsze prace (1,2,3 miejsce) przyznaje redakcja 4Trucks.pl oraz nasz sponsor firma Inter Cars.
- Nagrody pocieszenia (miejsca 4-10) przyznajecie Wy nagradzając lajkami najlepsze prace.
5) Nagrody:
- Za 1,2,3 miejsce otrzymacie zestawy upominków, na które składają się: zegarek stojący "opona" + długopis IC + koszulka SBP + torba zakupowa.
- Za kolejne miejsca od 4 do 10 - otrzymujecie tzw.nagrody pocieszenia: breloczki, smycze, długopisy, podstawki pod telefon, podkładki.
6) Zakończenie konkursu:
Konkurs zamykamy 1 października 2014 roku i rozdajemy nagrody.

Aparaty w dłoń!

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL