Madonna na zlocie Master Truck

Madonna na zlocie Master Truck

Utalentowana skandalistka, znana i od wielu lat niezmiernie popularna piosenkarka, a właściwie je wiernie odtworzony, ponad czterometrowy wizerunek, pojawi się w Polskiej Nowej Wsi k/Opola już 18 lipca będąc jedną z największych atrakcji tegorocznego zlotu tuningowanych ciężarówek.

Artystka zainspirowała jednego z najbardziej utytułowanych właścicieli tuningowanych ciężarówek w Europie, Juhę Ristimaa z Filandii, który swój najnowszy pojazd postanowił ozdobić jej sylwetką oraz motywami muzycznymi związanymi z Madonną.

Właściciel pojazdu najwyraźniej lubuje się w postaciach kina i sceny muzycznej, bo to nie pierwszy pojazd z jego warsztatu, który został ozdobiony wizerunkami celebrytów. Kilka lat temu w Opolu, Fin zaprezentował ponad 25-metrowy zestaw, na którym widnieli między innymi Marylin Monroe, Frank Sinatra, czy Bob Marley. Precyzyjnie odtworzone podobizny znanych ludzi to nie wszystko. Zdobienie całego pojazdu jest zawsze zaaranżowne w każdym detalu, dopasowując do motywu przewodniego wnętrze kabiny i akcesoria, które są jedyne w swoim rodzaju, zaprojektowane i wykonane wyłącznie na potrzeby tego konkretnego projektu. I tym razem jest podobnie. Wielometrowy zestaw zachwyca już na pierwszy rzut oka, a po bliższym poznaniu wprawia niemalże w osłupienie. We wnętrzu znajduje się coś na kształt garderoby, lub atelier, którym nie pogardziłaby bohaterka tej ciężarówki. W miejscu standardowej leżanki znajduje się wygodna kanapa, a całość aranżacji dopełniają oryginalne detale. Widowiskowe w tym pojeździe są nawet tylne drzwi, na których widnieją napisy niczym z albumu muzycznego, bądź okładki koncertowego DVD, ze spisem wszystkich wykonawców i osób zaangażowanych w realizację tego projektu. Aż trudno uwierzyć, że to, jeżdżące dzieło sztuki, wykonuje codzienne zadania transportowe, wożąc napoje i produkty spożywcze po terenie całej Skandynawii. 10. Master Truck, który już w najbliższy weekend odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem będzie dla wielu jedyną w życiu okazją, aby na własne oczy ujrzeć ten wspaniały pojazd.

"Madonna" przypłynie we czwartek do Gdańska promem dzięki uprzejmości firm PKS Gdańsk-Oliwa, należącego do niego portalu Promy24.com oraz linii promowych Polferries. Firmy te praktycznie od zawsze wspierają organizację imprezy, transportując gratis przez morze jej skandynawskich uczestników. W ubiegłym roku były to dwa, równie piękne co płynący obecnie, pojazdy, ozdobione motywami indiańskiego tipi oraz ZZ Top i Las Vegas. Tym razem PKS Gdańsk-Oliwa, Promy24.com oraz linie promowe Polferries także dołożyły swoją "cegiełkę" w możliwość przetransporotwania przez morze tego - u nas ponadgabarytowego - pojazdu. Cały zestaw przekracza 25 metrów długości i, choć nie będzie nic transportował, potrzebuje specjalnego zezwolenia na przejazd po polskich drogach oraz eskorty! W związku z tym, zestaw będzie "pilotowany" przez profesjonalne firmy astystujące transportom ponadgabarytowym - firmy Auto-Hol z Bydgoszczy oraz Maro-Trans z Katowic. Jadąc w kierunku Opola, kierowca odbierze przepisową przerwę w Rzgowie pod Łodzią, gdzie dołączą do niego inne tuningowane ciężarówki będące w drodze na zlot Master Truck. W piątek przed południem wszyscy wspólnie ruszą do Polskiej Nowej Wsi, gdzie na lotnisku Aeroklubu Opolskiego i autodromie Delta odbywa się dziesiąty, jubileuszowy zlot. Warto zobaczyć ten niecodzienny widok, a kto nie zdąży, niech zaplanuje weekend pod Opolem. Oprócz najpiękniejszych ciężarówek, impreza będzie obfitować w inne atrakcje dla całej rodziny, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp kosztuje 15 złotych od osoby dorosłej, a dzieci do lat 12 wchodzą na zlot gratis. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Madonną, Jockerem, Ghost Riderem, Paulem Walkerem, Axlem Rose, Johnym Deepem, Michaelem Schumaherem i wieloma innymi słynnymi postaciami. Taką możliwość daje wyłącznie Master Truck!

Więcej info na www.mastertruck.pl oraz na www.facebook.com/MasterTruck


4trucks.pl / TV BRAWO

Przeczytaj też:
Ciężarówka taranuje pięć mostów na drodze do Hamburga

Kierowca ciężarówki na A23 najwyraźniej nie docenił wysokości swojego pojazdu. Rezultat to pięć uszkodzonych mostów.

 

Zakaz jazdy dla pojazdu z ładunkiem nienormatywnym

Inspektorzy Transportu Drogowego z Gdańska, podczas obowiązywania zakazu ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton, patrolowali drogi pomorza sprawdzając, czy kierowcy przestrzegają tych przepisów.

Transport dużych szyb

Go Logis, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, dla jednego z klientów z branży budowlanej zrealizowała ostatnio kolejne ciekawe zlecenie transportu drogowego.

Polska firma zdobywcą prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017
Rozstrzygnięcie najbardziej prestiżowego konkursu w branży transportu nienormatywnego w całej Europie.  Rynek transportowy w Polsce 2016

Co, jak i dokąd transportujemy bada Oferteo.pl DHL transportował most z Polski do Danii

DHL Global Forwarding z sukcesem zrealizował transport mostu stalowego z Polski do Danii. Złoty jubileusz PKS Gdańsk-Oliwa SA

Gdańska spółka PKS Gdańsk-Oliwa SA, działająca w branży TSL obchodzi w 2016 roku swoje 50-lecie. PKS Gdańsk-Oliwa z siedemnastoma oddziałami

PKS Gdańsk-Oliwa SA posiada już oddziały w największych miastach całej Polski. Volvo Trucks wprowadza na rynek usługę lokalizacji pojazdów

Nowa usługa Volvo Trucks pozwala na monitorowanie lokalizacji samochodu ciężarowego w czasie rzeczywistym.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL