III DSV Soccer Cup 2014

III DSV Soccer Cup 2014

Pod koniec czerwca br. odbyła się trzecia edycja Międzynarodowego Turnieju DSV Soccer Cup 2014.

Po zwycięstwie polskiego zespołu w zeszłym roku, Warszawa była gospodarzem tegorocznego wydarzenia, które zgromadziło w sumie kilkuset uczestników i kibiców z całej Europy.

DSV Soccer Cup jest imprezą, które na stałe wpisała się już w kalendarz międzynarodowych spotkań pracowników Grupy DSV. Rokrocznie coraz liczniejsza jest zarówno liczba drużyn, jak kibiców, którzy biorą udział w tym wydarzeniu. Tegoroczne rozgrywki odbyły się 21 czerwca w warszawskiej Arenie Futbolu. Wzięło w nich udział 19 drużyn z 15 krajów, które rozegrały w sumie 60 meczów.

- Można powiedzieć, że przygotowania do turnieju w Polsce trwały już od momentu zakończenia zeszłorocznych rozgrywek. Chcieliśmy nie tylko zapewnić naszym kolegom doskonałe warunki do gry w piłkę, ale także zadbać o ciekawą oprawę, dodatkowe atrakcje i świetną atmosferę tego spotkania. Wydaje mi się, że udało nam się sprostać temu zadaniu - mówi Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu, DSV Road.

W tym roku Polsce nie udało się niestety powtórzyć zeszłorocznego sukcesu. Zwycięzcą, a zarazem organizatorem przyszłorocznych rozgrywek w ramach IV DSV Soccer Cup, została Rumunia, która przed rokiem zajęła drugie miejsce. Na podium znalazły się także drużyny z Danii oraz Czech.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL