Mobil Delvac Strong Traker 2014

Mobil Delvac Strong Traker 2014

Przed nami V edycja popularnego wśród kierowców turnieju Mobil Delvac Strong Traker.

Najbliższe zawody odbędą się w sobotę, 28 czerwca w Deszcznie podczas Międzynarodowego Zlotu Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C. Uczestnicy turnieju zmierzą się w nowych konkurencjach siłowych, a najlepszy zawodnik otrzyma puchar, tytuł Strong Trakera 2014 roku oraz nagrody rzeczowe.

Zapisy do turnieju Mobil Delvac Strong Traker będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem próby siłowej. W tym roku organizatorzy przygotowali dwa nowe zadania, które rozstrzygną o wejściu zawodnika do dziesiątki najsilniejszych trakerów w Polsce. Pierwsza konkurencja, Krążek Heraklesa, polega na jak najdłuższym utrzymaniu nad ziemią trudnego w uchwycie ciężaru o wadze 17,5 kg. Druga konkurencja o nazwie Sopel Pana także wymaga od zawodnika stalowego uścisku. 37 kg ciężar ma uchwyt o kształcie stożka, który łatwo wyślizguje się z dłoni zawodnika.

Do finału wejdą kierowcy z najlepszym łącznym czasem w obu konkurencjach. Początek eliminacji o godzinie 11.00 w namiocie Mobil Delvac 1. Finał rywalizacji o 20.30 na scenie głównej przed koncertem zespołu Łzy, muzycznej gwiazdy 12. Międzynarodowego Zlotu Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C. Co ważne, runda finałowa turnieju Mobil Delvac Strong Traker tradycyjnie jest zarezerwowana dla armwrestlingu, czyli siłowania się na rękę przy profesjonalnym stole i pod okiem doświadczonego sędziego.

- V edycja turnieju będzie pojedynkiem pomiędzy dobrze znanymi nazwiskami i nowymi twarzami, które w poprzednich latach niejednokrotnie wywracały klasyfikację generalną. Dla najsilniejszych przygotowaliśmy puchary oraz atrakcyjne nagrody. Poprzednie edycje zawodów pokazały, że Mobil Delvac Strong Traker to świetna okazja do integracji środowiska trakerskiego i poznania ciekawych ludzi - mówi Elżbieta Jaroszewska z ExxonMobil Poland.

Eliminacje: godz. 11.00 - 19.00, namiot Mobil Delvac 1. Finał: godz. 20.30, scena główna 12. Międzynarodowego Zlotu Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C.

Informacje o kolejnych turniejach z cyklu Mobil Delvac Strong Traker już wkrótce na stronie www.mobil.pl. Tam również doskonałe narzędzie doboru oleju do każdego pojazdu.


4trucks.pl / ExxonMobil Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL