DAF Oczyma Dziecka - ESA Trucks Komorniki

DAF Oczyma Dziecka - ESA Trucks Komorniki

W dniu 7 czerwca br. gospodarze punktu serwisowego ESA Trucks Polska zaprosili do Komornik wszystkie dzieci, aby wspólnie świętować piknik rodzinny połaczony z rozstrzygnięciem konkursu DAF Oczyma Dziecka.

Goście i pogoda dopisali, tak więc zabawę należy uznac za udaną. Oprócz klientów serwisu oraz ich rodzin w pikniku wzięły udział dzieci z pobliskiego domu dziecka. Wśród licznych atrakcji były m.in. przejażdżki konno, wyścigi samochodów elektrycznych, budowa robotów, pokaz makijażu, pamiątkowe zdjęcia w różnych przebraniach, jazdy prawdziwą ciężarówką oraz liczne konkursy, w których można było otrzymać atrakcyjne nagrody. Następna imporeza już w najbliższą niedzielę w Iłowej.

Przeczytaj też:
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.
DAF uruchamia fabrykę ciężarówek elektrycznych Produkcja seryjna XD i XF Electric rozpocznie się wiosną 2023 roku.
DAF XD z tytułem Truck of the Year 2023 Harald Seidel, prezes DAF Trucks, odebrał dziś wieczorem prestiżową nagrodę w branży transportowej - Ciężarówki Roku 2023. Odbyło się to wpierwszym dniu trwania targów IAA w Hanowerze.
Blokada nocna w ciężarówkach DAF nowej generacji Firma DAF wprowadza zmodernizowaną blokadę DAF Night Lock dla serii ciężarówek DAF nowej generacji. Blokada Night Lock może być dostarczona w każdym nowym XF, XG i XG⁺ i jest również dostępna, jako rozwiązanie modernizacyjne u wszystkich oficjalnych dealerów DAF.
DAF dostarczy pięć elektrycznych ciężarówek dla Amazona DAF Trucks dostarcza pięć ciągników modelu CF Electric dla Amazona w Wielkiej Brytanii.
DAF Trucks z sukcesem sprzedażowym, ale kłopoty z produkcją nowych ciężarówek nadal pozostają Firma DAF Trucks może pochwalić się znakomitym rokiem 2021. Produkcja ciężarówek wyniosła około 60 000 sztuk, co jest wyraźnym odzwierciedleniem dużego zapotrzebowania na transport.
DAF Trucks przyznał tytuł Międzynarodowych Dealerów roku 2022. Dwie polskie firmy z nagrodami Tym razem nie stajemy na podium, ale pamiętamy, jak w ubiegłych latach, niemal w każdej kategorii nagrodzonych, pojawiała się nazwa któregoś z dealerów DAF Trucks Polska.
Sześć spółek DAF i ośmiu menadżerów otrzymało kary na łączną kwotę ponad 122 mln zł UOKiK wydał dwie decyzje dotyczą zmów dealerów samochodów ciężarowych. Prezes UOKiK nałożył kary na pięć spółek, dealerów ciężarówek DAF.
Poznajemy DAF XF model 2022 Oglądamy jeden z pierwszych samochodów, nowej serii DAF XF, który trafił do Polski. Samochód wyspecyfikowany na polski rynek, a więc taki jaki zapewne będą kupować polscy przewoźnicy.