AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD już dzisiaj w Targach Kielce

AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD już dzisiaj w Targach Kielce

Giełda pracy, wielki piknik rodzinny, konkursy z nagrodami, a w tle ciężkie maszyny, to jedne z wielu atrakcji, jakie czekają na gości targów od 14 do 17 maja.

Cztery wystawy - AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD, ROTRA oraz TRAFFIC-EXPO-TIL, obsługujące kompleksowo branżę budownictwa i infrastruktury drogowej w tym roku zaskoczą nową formułą i ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi. Swoją ofertę zaprezentuje na nich blisko 300 firm z 21 krajów całego świata.

W programie tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie wydarzeń skierowanych do zwiedzających. Oprócz widowiskowych pokazów dynamicznych, na gości targów czeka moc atrakcji. Show After Fair, to propozycja rodzinnego spędzenia czasu.

Już 17 maja, w ramach trwających o jeden dzień dłużej targów MASZBUD, na najmłodszych gości czekać będą zabawy i konkursy - będzie można m.in. wsiąść do koparki, pobawić się na zjeżdżalni i dmuchanym zamku, a także pograć w piłkę, czy zmierzyć się w konkursie i wygrać, m.in. bilety do Parku Rozrywki Sabat Krajno.
Na fanów zajęć plastycznych czekała będzie ścianka do kolorowania i możliwość pomalowania twarzy. Zapraszamy nie tylko do kibicowania podczas zmagań operatorów w ramach Konkursu Operatorów Maszyn Budowlanych, w którym maszyny zapewnia firma ASBUD, ale także do wzięcia udziału w konkursie na hasło promujące kieleckie targi - na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, na zwiedzających targi czekają bezpłatne warsztaty i giełda pracy. Każdego dnia targów MASZBUD pod okiem doświadczonego technika będzie można przejść profesjonalny certyfikowany instruktaż użytkowania wytaczarek. Zaprasza na nie światowy lider w produkcji przenośnych wytaczarko–napawarek Supercombinata - włoska firma Elsa. Przez cztery targowe dni w pawilonie G będzie działała także Giełda Ofert Pracy zarówno dla szukających zatrudnienia w branży budownictwa drogowego jak i dla firm, które oferują zatrudnienie. W czasie Giełdy będzie można zdobyć informacje na temat aktualnych ofert pracy, praktyk i staży oraz procesu rekrutacyjnego. Giełdę wspierać będą agencje pośrednictwa pracy - Startpraca.pl, WEEGREE.COM oraz ADECCO POLAND.

Obecność na jubileuszowych targach AUTOSTRADA-POLSKA potwierdziła pani mgr inż. Ewa Tomala - Borucka, dyrektor GDDKiA - wystawa po raz kolejny objęta została patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Targi otrzymały wsparcie najistotniejszych instytucji z branży - Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Głównego Inspektora Pracy, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji, Świętokrzyskiego Klubu Drogowca i Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.


4trucks.pl / Targi Kielce SA

Przeczytaj też:
Taniej, szybciej i wygodniej na odcinku A4 Katowice-Kraków. Poznaj A4Go

Skorzystanie z oferowanych przez Stalexport Autostradę Małopolską automatycznych form płatności wiąże się z wieloma korzyściami.

 

Zmasowana akcja GDDKiA - to nie jest pomiar prędkości

W dniu 23 stycznia rozpoczął się tegoroczny Generalny Pomiar Ruchu, który wykonywany jest co pięć lat.

 

Nowy odcinek S7 oddany do użytku kierowców

GDDKiA oddała do ruchu kolejne dwa odcinki drogi ekspresowej S7 na granicy województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Bezpłatna aplikacja mobilna dla klientów systemu viaTOLL

Od 18.11 użytkownicy systemu viaTOLL mogą korzystać z bezpłatnego narzędzia mobilnego dostępnego dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Weekendowe ograniczenia w ruchu dla pojazdów pow. 12t

W weekend 14-15 sierpnia spodziewany jest zakaz ruchu pojazdów o dmc. powyżej 12t. Otwarcie jezdni na Trasie AK i Wisłostradzie w Warszawie

8 sierpnia kierowcom zostanie udostępniona przebudowana ul. Wybrzeże Gdyńskie pod węzłem Wisłostrada, 9 sierpnia zaś planowane jest oddanie  nowej jezdni południowej Trasy AK i łącznic na węźle Wisłostrada. GDDKiA i NBR wspierają innowacje na polskich drogach

Blisko 40 mln zł przeznaczą Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na projekty B+R, służące rozwojowi technologii budowy oraz remontu dróg i poprawie bezpieczeństwa uczestników ruchu. Wreszcie bez korków w Jankach i Raszynie

W piątek, 17 lipca br., obwodnica Janek, czyli nowo wybudowana trasa S8 z Opaczy do Janek została oddana do ruchu. 251 km nowych dróg w systemie viaTOLL

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dniem 30 czerwca 2015 r. sieć dróg płatnych viaTOLL powiększy się o kolejne 251 km dróg.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL