Cztery Renault Trucks T High dla zespołu Sauber F1 Team

Cztery Renault Trucks T High dla zespołu Sauber F1 Team

Czwarty rok z rzędu Sauber F1 Team będzie podróżował między kolejnymi europejskimi wyścigami Grand Prix Formuły 1 pojazdami Renault Trucks.

Pod koniec kwietnia ten szwajcarski zespół odebrał cztery Renault Trucks T 520 High, które posłużą do transportu wyposażenia i personelu na tory wyścigowe.

Równocześnie z inauguracją europejskiej części tegorocznego sezonu Formuły 1, wyścigiem o Grand Prix Hiszpanii, zespół Sauber F1 Team po raz kolejny dał dowód swojego zaufania do Renault Trucks - czwarty rok z rzędu. Pod koniec kwietnia odebrał cztery ciągniki siodłowe Renault Trucks T High, wyposażone w silnik DTI 13 o mocy 520 KM i kabinę z całkowicie płaską podłogą. To właśnie komfort kabiny oferującej płaską podłogę i liczne schowki, a także wydajność Renault Trucks T przesądziły o wyborze.

Sauber F1 Team wykorzysta nowe jednostki do transportu personelu i wyposażenia na wszystkie europejskie wyścigi Grand Prix. Obecnie zespół dysponuje flotą 14 długodystansowych i 12 dostawczych pojazdów Renault Trucks.

Kluczyki do nowych pojazdów otrzymała menedżer Sauber F1 Team Monisha Kaltenborn z rąk Luziego Thomanna, dyrektora zarządzającego Thomann Nutzfahrzeuge AG - partnera i dealera Renault Trucks, podczas ceremonii, w której uczestniczył Adrian Sutil, jeden z kierowców zespołu. Cztery Renault Trucks T High zostały polakierowane na barwy firmowe stajni wyścigowej.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Kolejne zmiany dla kierowców ciężarówek

Już od 1 października 2021 r. podróżowanie do Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej będzie możliwe wyłącznie z paszportem.

Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach

W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.

Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze

W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.

Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji

Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.

 

Bank Pekao rozpoczyna współpracę ze SkyCash. Klienci za usługi transportowe zapłacą telefonem

W zaledwie kilka miesięcy od udostępnienia klientom usługi Autopay, Bank Pekao poszerza spektrum funkcjonalności transportowych z poziomu aplikacji mobilnej.

 

Jak kobiety odnalazły się w typowo męskich zawodach Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks

Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.

 

Wirtualny sprzedawca Renault Trucks

Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.

 

Transport intermodalny receptą na kryzys?

Ruch w Rejonie Przeładunkowym Małaszewicze (RPM) odbywa się na niespotykaną dotychczas skalę. W kwietniu br. wykorzystano optymalne możliwości obecnego układu torowego.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL