Ostatnia szansa na wielką wygraną

Ostatnia szansa na wielką wygraną

Jeszcze tylko tydzień mają klienci Inter Cars SA na poprawienie swojego dorobku punktowego w promocji Wielki Rajd. Na tym ostatnim etapie warto wzmocnić działania, bo jest o co walczyć.

Nagrody pieniężne w bonach zakupowych od 2000 zł do 50 000zł, 500 zaproszeń na Galę Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach, na której odbędzie się losowanie nagród o wartości 100 000 zł, 50 000 zł i 10 000 zł. To wszystko można wygrać w konkursie Wielki Rajd, który zakończy się już 15 maja. Wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy podjęli wyzwanie konkursowe mają ostatnią szansę na to, aby zwiększyć liczbę punktów i zająć wysokie miejsce w rankingu.

W tym decydującym momencie warto sprawdzić zajmowane miejsce w rankingu na stronie www.galamistrzow.pl.

Jeżeli uczestnikom brakuje punktów do oczekiwanego miejsca, mają jeszcze czas na zakupy premiowanych produktów. Ci zaś, którzy obecnie zajmują wysoką pozycję nie powinni stracić czujności. Wyścig trwa i jeszcze nic nie jest przesądzone.

Po wyścigu wielka feta
Wysiłek włożony w pokonanie ostatniego etatu konkursu na pewno opłaci się i zostanie zrekompensowany uczestnikom. 500 klientów, którzy zajmą premiowane miejsca w rankingu, zostanie zaproszonych na Galę Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się w dniach 13 - 15 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Na uczestników będą czekały trzy dni rozrywki na najwyższym poziomie oraz wypoczynek w luksusowych warunkach. Dla gości wystąpią gwiazdy polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny oraz formacje kabaretowe: Paranienormalni i Chatelet.

Więcej: www.galamistrzow.pl


4trucks.pl / Inter Cars SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL