Dynamiczna AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD

Dynamiczna AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD

Targi budownictwa drogowego oraz maszyn budowlanych i pojazdów specjalistycznych już od 14 do 17 maja w Targach Kielce.

Nową formą i wyjątkowymi wydarzeniami zaskoczy tegoroczna edycja wystawy AUTOSTRADA-POLSKIA i MASZBUD. Po raz 20 do Kielc zjadą liderzy branży budownictwa drogowego z 18 krajów świata, w tym z Niemiec, Włoch, Tajwanu i Indii. Na gości targów czekają m.in. widowiskowe zmagania operatorów maszyn budowlanych, konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami, rodzinny piknik Show After Fair oraz spektakularne pokazy dynamiczne na poligonie o powierzchni 1.6 ha!

Olbrzymie zainteresowanie pokazami dynamicznymi stało się motorem napędowym zmian w przebiegu targów.
- Do dyspozycji wystawców oddany jest poligon, o powierzchni 1,6 ha z którego w minionych latach korzystały tak znane firmy, jak m.in. ASBUD, BH RUDA, BOBCAT, HKL BAUMASCHINEN, HUTA STALOWA WOLA, INTERHANDLER, VOLVO, WIRTGEN - wyjaśnia Bogusława Grzechowska, dyrektor projektu. - Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu także w tym roku. Rozszerzona formuła pokazów, która 17 maja przybierze formę wielkiego rodzinnego festynu, to nietuzinkowy sposób na spędzenie czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Pokazy sprzętu będą towarzyszyć wystawcom i zwiedzającym podczas wszystkich czterech targowych dni. W ramach targów MASZBUD odbędzie się także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych pod patronatem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Maszyny do konkursu dostarczy firma ASBUD z Katowic, bezpośredni przedstawiciel maszyn firmy TEREX.
- W zmaganiach mogą wziąć udział posiadacze uprawnień operatorskich klasy III.- wyjaśnia Dariusz Michalak, dyrektor Wydziału Targów w Targach Kielce.

Nagrody to m.in. sprzęt AGD i RTV. Konkurs odbędzie się 15, 16 i 17 maja- udział jest bezpłatny. Zwiedzający wystawę również mogą wykazać się w turniejowych zmaganiach. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości do udziału w konkursie na hasło promujące kieleckie targi- na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy. Ponadto organizatorzy zachęcają do udziału w profesjonalnym instruktażu użytkowania wytaczarek pod okiem specjalistów z włoskiej firmy Elsa, lidera w produkcji przenośnych wytaczarko-napawarek Supercombinata.

Targi to także doskonała okazja na rodzinny wypad. Show After Fair to propozycja Targów Kielce na rodzinny piknik w cieniu wielkich maszyn. Na najmłodszych gości czekają nie lada atrakcje. Będzie można m.in. wsiąść do koparki, pobawić się na zjeżdżalni i dmuchanym zamku, pograć w piłkę, czy zmierzyć się w konkursie i wygrać, m.in. bilety do Parku Rozrywki Sabat Krajno. O prawidłowy rozwój ruchowy i dobrą zabawę dzieci zadbają specjaliści ze Szkółki Piłkarskiej SOCATOTS, wdrażający program zajęć ogólnorozwojowych rozwijających inteligencję ruchową najmłodszych. Na fanów zajęć plastycznych czekała będzie ścianka do kolorowania i możliwość pomalowania twarzy. Organizatorzy zapraszają 17 maja, wstęp wolny.

Wystawa po raz kolejny została objęta patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Uzyskała także wsparcie czołowych polskich stowarzyszeń branżowych, a obecność na targach potwierdziła dyrektor GDDKiA, mgr inż. Ewa Tomala - Borucka.


4trucks.pl / Targi Kielce SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL