Michelin szuka kierowców-testerów opon MICHELIN X LINE Energy

Michelin szuka kierowców-testerów opon MICHELIN X LINE Energy

Polska jest jednym z pięciu krajów wybranych przez Michelin do udziału w międzynarodowym projekcie pod nazwą Energise the Road.

Jego celem jest ocena nowego ogumienia przez zawodowych kierowców ciężarówek w realnych warunkach użytkowania. Wybrani kierowcy z pięciu krajów najpierw pojadą na szkolenie we Francji, a później będą się dzielić z branża transportową wrażeniami z codziennej jazdy na oponach MICHELIN X LINE Energy.

Każdy kierowca, który chciałby wziąć udział w projekcie Energise The Road jako tester zespołu Team Energy, powinien do 31 maja 2014 r. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.ciezarowki.michelin.pl

Zgłaszające się osoby muszą spełniać następujące warunki:
-być zawodowym kierowcą ciężarówek (niezależnym lub zatrudnionym w firmie transportowej);
-być użytkownikiem serwisów społecznościowych;
-być wyczulonym na wszystkie kwestie związane z użytkowanie takie jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, precyzja prowadzenia, hałas oraz komfort.

Spośród zgłoszonych kandydatur jury Michelin wybierze po jednym kierowcy z następujących krajów - Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia. Każdy ze zwycięzców zostanie oficjalnym członkiem zespołu testującego Team Energy i wyjedzie na szkolenie do siedziby firmy w Clermont-Ferrand, a następnie rozpocznie trwający 4 miesiące test opon.

Michelin zapewni uczestnikom akcji opony MICHELIN X-line Energy oraz tablet z dostępem do Internetu aby na bieżąco publikować w serwisach społecznościowych swoje wrażenia z jazdy, opinie i ciekawostki z codziennej pracy.

Dodatkowo wyniki testów, takie jak liczba przejechanych kilometrów czy ilość paliwa zaoszczędzonego w porównaniu do opon stosowanych wcześniej przez poszczególnych kierowców, będą publikowane na specjalnej stronie: www.ciezarowki.michelin.pl

Dla osób obserwujących zmagania członków zespołu Team Energy zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs, w którym do wygrania będą bony na paliwo.

Wielki międzynarodowy test Michelin Energise the Road rozpoczyna się 1 czerwca 2014 roku.


4trucks.pl / Michelin Polska

Przeczytaj też:
Polska ciężarówka z nagrodą MAN Truck Champion 2023 W konkursie, w którym brało udział 18 krajów zwyciężyła ciężarówka z Polski. White Lion z Dolnego Śląska podbił serca fanów ciężarówek z całej Europy.
Na autostradzie A4 powstał odcinkowy pomiar prędkości Zakończył się montaż kamer do odcinkowego pomiaru prędkości.
Ile można zaoszczędzić jadąc ciężarówką 85 km/h? Wielton Logistic redukuje prędkość maksymalną do 85 km/h w swojej flocie ciągników siodłowych.
Kogo dotyczy zakaz wyprzedzania na autostradach? Wchodzi w życie ustawa dotycząca bezpłatnych autostrad oraz zakazu wyprzedzania się ciężarówek na autostradach i drogach szybkiego ruchu.
Wyścig słoni na sprawa polska - wypowiedź ministra A.Adamczyka W czwartek 18 maja br., w godzinach porannych, minister Andrzej Adamczyk opowiadał o kolejnym sukcesie rządu, który zamierza uwolnić kierowców samochodów osobowych i motocykli od opłat na płatnych odcinkach autostrad zarządzanych przez GDDKiA.
Profesjonalni Kierowcy 2023 - trwają zapisy Właśnie ruszyły zapisy na pierwsze szkolenie VIII edycji.
Zdalne kontrole tachografów w Europie Zachodniej W zeszłym tygodniu belgijska Federalna Policja Drogowa przeprowadziła obszerną kontrolę wzdłuż E40 w Wetteren.
Jaki ciągnik na 80 ha? Pole liczące 80 hektarów wymaga zakupu maszyny, która będzie nie tylko wydajna, ale także komfortowa. Na szczęście w ofertach producentów nie brak ciągników spełniających te kryteria z nawiązką. Jaki więc pojazd wybrać? W odpowiedzi na to pytanie pomoże ten poradnik.
UOKiK wyjaśnia zasadność podwyżek dla kierowców za przejazd A4 Zgodnie z prawem antymonopolowym nie jest zabronione posiadanie przez przedsiębiorcę pozycji dominującej. Niedozwolone jest jednak jej nadużywanie.