Wielton Road Tour

Wielton Road Tour

W dniu 1 kwietnia ruszył Wielton Road Tour. W ciągu dwóch tygodni najnowsze wywrotki z serii Master przejadą przez Polskę, zatrzymają się w sześciu miastach by dokładniej zaprezentować zalety nowych naczep Wielton.

Klienci będą mogli z bliska zobaczyć i sprawdzić naczepy Weight Master i Strong Master.

I tak goście Road Tour obejrzą dwie naczepy aluminiowe o kubaturach 24 m. sz. i 55 m. sz. i odpowiednio wagach 4650 kg i 5950 kg.Ich konstrukcja oparta jest na modułowych ramach wykonanych ze stali S700. Podczas trasy po Polsce będzie prezentowana także wywrotka stalowa typu half-pipe o pojemności 30 m3. Nowa linia produktów ma kilka dostępnych typów zamknięć: klapa do czoła, klapa prosta, klapo-drzwi symetryczne. Wielton oferuje nie tylko lekkie, oszczędne i ekonomiczne pojazdy, ale także wiele wariantów kubatur, w zależności od potrzeb klienta.


4trucks.pl / Wielton SA

Przeczytaj też:
Naczepy Wielton ponownie we flocie Dobosz Trans W 2023 roku firma transportowa Dobosz Trans zamówiła łącznie u wieluńskiego producenta ponad 80 standardowych naczep kurtynowych.
Nowe naczepy Wielton dla firmy Francepol Spółka PTH Francepol, w styczniu 2023 roku, zamówiła 100 naczep u wieluńskiego producenta. Kontrakt dotyczy wyprodukowania 50 szt. standardowych naczep kurtynowych Curtain Master i 50 naczep kurtynowych Curtain Master Mega.
Rynek naczep w dwóch pierwszych miesiącach 2023 roku Od początku 2023r. grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła 4094 szt., co oznacza zmniejszenie popytu na te pojazdy o 7,6% w porównaniu z sytuacją w 2022 roku. Przyczep przybyło 409 szt. (-7,7%) a naczep 3685 (-7,6%).
Wielton dostarczy naczepy podkontenerowe do przewozu płynnych elektrolitów Firma transportowo – logistyczna ADECON, specjalizująca się w przewozie materiałów niebezpiecznych, podpisała w 2022 r. umowę na wyprodukowanie przez Wielton łącznie 48 naczep.
Rok 2022 u producentów naczep i przyczep Popyt na naczepy i przyczepy ciężarowe rozwijał się w dużej części w wyniku wcześniejszych rejestracji ciągników samochodowych. Niestety rejestracje ciężarówek w grudniu wyhamowały, jednak naczepy odnotowały wzrost.
Wywrotki Wielton z nowymi udoskonaleniami Spółka Wielton wprowadziła modernizacje i ulepszenia do swoich flagowych wywrotek. Modele Bulk Master i Weight Master zostały udoskonalone pod kątem zwiększenia ich trwałości i użyteczności.
Spółka Wielton Logistic z nowymi ciągnikami siodłowymi IVECO W listopadzie br. do floty Wielton Logistic dołączyło kolejnych siedem pojazdów ciężarowych IVECO S-WAY.
Nowe przyczepy i naczepy z dwucyfrowym spadkiem sprzedaży W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w październiku 2022 r. rejestracje osiągnęły 2391 szt. przy spadku o 19,1% r/r.
Sprzedaż nowych przyczep i naczep W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5t we wrześniu 2022r. rejestracje osiągnęły 2518 szt. przy spadku o 6,7% r/r. Rynek hamuje siódmy miesiąc z rzędu po 17 wcześniejszych miesiącach wzrostu trwającego od października 2020 r do lutego 2022 r.