Exact Systems Partnerem Generalnym AutoEvent 2014

Exact Systems Partnerem Generalnym AutoEvent 2014

W dniach 27-29 maja br. w Zawierciu odbędzie się jubileuszowa, X Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent 2014, największe i najbardziej merytoryczne spotkanie dla branży motoryzacyjnej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Organizatorem konferencji jest Polska Izba Motoryzacji, a Partnerem Generalnym Exact Systems, firma kontrolująca części samochodowe.

- Rok 2014 zapowiada się niezwykle interesująco dla całej branży Automotive ze względu na zaplanowane dwie inwestycje w Polsce. Mowa tu o budowie nowego zakładu produkcyjnego we Wrześni, gdzie produkowany będzie nowy model VW Crafter, oraz nowej inwestycji w Tychach związanej z uruchomieniem produkcji nowej generacji aluminiowych, czterocylindrowych silników wysokoprężnych. Wybór naszego kraju na te inwestycje, które w sumie przekroczą 1 mld Euro, jest dowodem na to, że polska jakość jest coraz bardziej ceniona na całym świecie. Dlatego cieszy nas fakt, że Partnerem Generalnym konferencji AutoEvent 2014 został Exact Systems, polska firma dbająca o jakość produkowanych częścimówi Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

Podczas tegorocznej konferencji AutoEvent specjaliści branży Automotive porozmawiają m.in. o działaniach podejmowanych przez rząd na rzecz sektora motoryzacyjnego w Polsce, o atrakcyjności inwestycyjnej i przewagach naszego kraju, o kondycji Specjalnych Stef Ekonomicznych, o współpracy polskich firm z podmiotami zagranicznymi oraz o rynku pracy w segmencie Automotive. Dodatkowo podczas spotkania zostaną rozstrzygnięty plebiscyt rynku Automotive w kategoriach "Inwestycja Roku" oraz "Menedżer Roku".

- AutoEvent zajmuje już stałe miejsce w kalendarzach przedstawicieli rynku Automotive zarówno w Polsce jak i Europie. W tym roku uczestnikom spotkania przybliżymy korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z outsourcingu kontroli jakości. Jest to usługa, która pozwala ograniczać niepotrzebne koszy i z roku na rok staje się coraz poważniejszym źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku produkcyjnym - mówi Paweł Gos, Prezes Zarządu Exact Systems, Partnera Generalnego AutoEvent 2014.

Konferencja odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Partnerami AutoEvent są także Urząd Miasta Zawiercia, Urząd Miasta Częstochowy, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Business Centre Club.

X Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent 2014 odbędzie się w dniach 27-29 maja br. w Zawierciu, w Hotelu Villa Verde Congress & Spa. Szczegółowe informacje na temat programu spotkania dostępne są na stronie: www.autoevent.pl.


4trucks.pl / Exact Systems