Wielki Rajd - wielkie nagrody

Wielki Rajd - wielkie nagrody

Dla uczestników II edycji konkursu Wielki Rajd, Inter Cars SA przygotował jeszcze więcej nagród niż przed rokiem, pula wynosi 1 500 000 zł.

Klienci będą mogli wygrać bony zakupowe o wartości nawet do 100 tysięcy złotych.

W konkursie Wielki Rajd mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrowali się na stronie internetowej www.galamistrzow.pl wypełniając krótki formularz. Uczestnicy zostali podzieleni według trzech kategorii: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego lub rynek ciężarowy (warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa).

Nagrody
Tradycyjnie podstawową nagrodą dla najlepszych uczestników promocji będzie uczestnictwo w Gali Mistrzów Warsztatu. Tym razem odbędzie się ona w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym 500 klientów z największą liczbą punktów spędzi aż 3 dni. Na miejscu, oprócz wielkiej wieczornej uroczystości, będzie na nich czekać wiele atrakcji. Na Galę pojedzie po 200 klientów z kategorii warsztat rynku osobowego i sklep z warsztatem rynku osobowego oraz 100 klientów z kategorii rynek ciężarowy.

Dodatkowo klienci uczestniczący w Wielkim Rajdzie, będą mogli wziąć udział w loterii, w której do wygrania są bony zakupowe o wartości 100 000 zł lub jedna z nagród dodatkowych o wartości 50 000 zł i 10 000 zł. Losowanie odbędzie się 14 czerwca 2014 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Liczba losów jest zależna od kwoty wydanej podczas promocji, według przelicznika 1000 zł = 1 los.

Nagrody w Loterii:
• nagroda główna: bony zakupowe IC o wartości 100.000 zł - 1 nagroda,
• nagroda I stopnia: bony zakupowe IC o wartości 50.000 zł - 1 nagroda,
• nagroda II stopnia: bony zakupowe IC o wartości 10.000 zł - 1 nagroda.

Losowanie to oczywiście nie jedyna możliwa droga do cennych nagród. Klienci, którzy osiągną najwyższe miejsca w Rankingu Końcowym konkursu otrzymają następujące nagrody pieniężne wypłacanych w bonach zakupowych Inter Cars SA. Bony przyznawane są dla pierwszych 15 klientów, z każdej z trzech kategorii, co daję łącznie 45 nagród pieniężnych według rankingu.

Wartość nagród w trzech kategoriach warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego lub rynek ciężarowy (warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa), przedstawia się w następujący sposób:
1. miejsce 50 000zł
2. miejsce 30 000zł
3. miejsce 20 000zł
4. miejsce 10 000zł
5. miejsce 5 000zł
6 - 10. miejsce 3000zł
11 - 15. miejsce 2000zł

Osoby, które nie zakwalifikują się do udziału w Gali Mistrzów Warsztatu, a brały udział w Wielki Rajdzie też mają szansę na ciekawe nagrody, w postaci bezrękawników i koszulek. Więcej szczegółów na www.galamistrzow.pl

Sprawdź swoje miejsce w rankingu Wielkiego Rajdu
Uczestnicy Wielkiego Rajdu mogą na bieżąco sprawdzać swoją pozycję w rankingu promocji i podejmować odpowiednie do tej pozycji decyzje.

Każdy z zarejestrowanych klientów może sprawdzać na bieżąco liczbę punktów zdobytych w konkursie wchodząc na stronę www.galamistrzow.pl, gdzie w menu górnym znajduje się zakładka ranking. Wystarczy w nią kliknąć i zalogować się, używając numeru klienta, numeru karty klienta oraz swojego hasła z IC Katalogu. Po zalogowaniu ukażą się informacje:
• aktualne miejsce zajmowane przez klienta w rankingu;
• łączna ilość zebranych punktów za zakupy poszczególnych produktów;
• ilość punktów, brakujących do pozycji premiowanych zaproszeniem na Galę Mistrzów Warsztatu;
• ilość punktów, brakujących do wygrania nagrody pieniężnej.

Dzięki temu każdy klient jest w pełni poinformowany o swoich dotychczasowych osiągnieciach i wie, jakie są jego mocne, a jakie słabsze strony. Można wówczas we właściwym momencie podjąć odpowiednie kroki, żeby poprawić wynik w Wielkim Rajdzie. Znając te wszystkie dane, łatwiej jest dobrać odpowiednią strategię. Można na przykład skupić się na dostawcach, na których produktach klient zyskał najwięcej punktów albo "podgonić" te zakupy, gdzie punktów ma najmniej. W Wielkim Rajdzie liczy się przede wszystkim dostosowanie zasad promocji do swoich możliwości i potrzeb. Dlatego tak ważne jest śledzenie rankingów.

Tabela punktów w rankingu, dostawcy w poszczególnych Oesach regulamin konkursu i inne szczegóły są dostępne na www.galamistrzow.pl.


4trucks.pl / Inter Cars SA

Przeczytaj też:
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Daimler Truck przeprowadza intensywne testy systemów wspomagających bezpieczeństwo W ramach przeprowadzonych ostatnio szeroko zakrojonych testów skupiono się przede wszystkim na systemach asystujących, które będą montowane w ciężarówkach i autobusach Daimler Truck od kwietnia 2024 r.
110 lat marki Textar Za oficjalny początek marki Textar przyjmuje się datę 23 lipca 1913 roku.
Mobil Delvac: trzy nowe kategorie olejów silnikowych już dostępne w Polsce Ultra, Modern i Legend to trzy nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej sieci sprzedaży.
Cyfrowe wyświetlacze w ciężarówkach Scania Kierowcy Scania zyskają większą kontrolę nad pojazdem i jego otoczeniem dzięki sygnałom wysyłanym przez czujniki za każdym razem, gdy zbliża się zagrożenie lub konieczność podjęcia działania.
Firma TIRMET z nowym serwisem IVECO Firma TIRMET uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów pod koniec wakacji W grupie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t DMC w sierpniu 2023 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, zarejestrowano 4244 nowe pojazdy użytkowe. To jest znacznie więcej niż przed rokiem (+62 %) i więcej niż w lipcu br. (+37,3%).
Najchętniej kupowana ciężarówka Volvo ma już 30 lat Dziś mija 30 lat, odkąd Volvo Trucks wprowadziło na rynek model FH, najlepiej sprzedającą się ciężarówkę w historii firmy.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.