Master Mechanic

Master Mechanic

Nowy konkurs dla mechaników i właścicieli warsztatów.

Chcesz wykazać się wiedzą z zakresu budowy, diagnostyki i naprawy samochodów osobowych jak również ciężarowych? Uważasz, że to właśnie Twój mechanik ma predyspozycje, aby wziąć udział w konkursie wiedzy technicznej? Jeśli obie odpowiedzi brzmią "tak" to konkurs Master Mechanic jest dla Was!

Zasady
Zakres niezbędnej wiedzy, którą powinien posiadać mechanik obejmuje znajomość budowy pojazdów odpowiednio osobowych lub ciężarowych, ich obsługi oraz naprawy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest w przypadku kategorii samochodów osobowych wykupienie przynajmniej trzech miejsc na szkoleniach technicznych z tego zakresu. Powinno to być udokumentowane fakturą lub fakturami. Mogą to być trzy miejsca na jednym szkoleniu lub rozłożone w czasie i z różnych tematów. Aby wziąć udział w konkursie w kategorii samochodów ciężarowych potrzebny jest udokumentowany fakturą udział w minimum jednym szkoleniu technicznym dotyczącym samochodów ciężarowych. Zgłoszenia do udziału w konkursie są przyjmowane do 30.03.2014.

Kwalifikacje
Pierwszy kwalifikacyjny etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej, podczas którego wyłonionych zostanie 20 uczestników, którzy przejdą do drugiego etapu, czyli finału. Kwalifikacje odbędą się w kilku lokalizacjach na terenie Polski (szczegółowe lokalizacje dostępne są na www.szkolenia.intercars.com.pl). Eliminacje odbędą się w pierwszej połowie kwietnia br., a finał konkursu zrealizowany będzie w pierwszej połowie maja.

Finał
Finał będzie polegał także na rozwiązywaniu testów z wiedzy teoretycznej i odbędzie się w okolicach Warszawy. Szczegóły na www.szkolenia.intercars.com.pl. Zwycięzcami konkursu w obu kategoriach zostaną mechanicy, którzy zdobędą jak największą liczbę punktów w testach zajmując pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Nagrody
Nagrodami dla mechaników w konkursie, zarówno dla warsztatów osobowych jak i ciężarowych, są bony zakupowe Inter Cars SA o wartościach:
I miejsce 2000 zł
II miejsce 1600 zł
III miejsce 1200 zł

Nagrodzeni zostaną również właściciele warsztatów, którzy zgłoszą do konkursu mechaników. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony zwycięski mechanik także zdobędzie nagrodę, odpowiednio:
I miejsce: 5000 zł
II miejsce: 4000 zł
III miejsce: 3000 zł

Więcej: www.szkolenia.intercars.com.pl


4trucks.pl / Inter Cars SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL