Znasz dobrego mechanika?

Znasz dobrego mechanika?

Zgłoś jego kandydaturę do III Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finał odbędzie się pod koniec marca podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu.

Wystarczy, że do 5 marca przekażesz namiary na serwisanta na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a organizator Mistrzostw zaprosi go do ogólnopolskiej rywalizacji. Na drodze do finału stoją eliminacje internetowe. Pytania, przygotowane przez ekspertów Mobil 1, będą dotyczyć budowy i serwisowania pojazdów, trendów na rynku motoryzacyjnym oraz historii motoryzacji. Z kolei zadania praktyczne pojawią się podczas rundy finałowej, którą poprowadzi Włodzimierz Zientarski (zobacz zapowiedź Mistrzostw z jego udziałem na portalu YouTube: http://youtu.be/vL9DE-cQwR8).

W ciągu zaledwie dwóch lat Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników stały się jednym z największych krajowych konkursów dla specjalistów z branży motoryzacyjnej. Tegoroczna III edycja, towarzysząca Targom Techniki Motoryzacyjnej TTM, dodaje rywalizacji jeszcze większego prestiżu, a zwycięzcom daje większe szanse na znalezienie dobrej pracy w renomowanych serwisach. Organizatorami Mistrzostw są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz V8 Team. Partnerem merytorycznym jest producent olejów Mobil 1.

Kategoria Młody Mechanik - ważne daty
Zapisy - rejestracja dwuosobowych zespołów do 5 marca 2014 r. pod adresem www.mistrzostwamechanikow.pl
Eliminacje - 6 marca 2014 r. (czwartek), godz. 12.00. Test konkursowy zostanie opublikowany na stronie internetowej www.mobil.pl. Zadaniem uczniów będzie jak najszybsze wysłanie poprawnych odpowiedzi na wskazany adres email.
Finał - 28 marca 2014 r. (piątek), Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM, Poznań.

Kategoria Mechanik Zawodowy - ważne daty
Zapisy - do 14 marca 2014 r. pod adresem www.mistrzostwamechanikow.pl
Eliminacje - termin ustalany indywidualnie z zawodnikiem.
Finał - 29 marca 2014 r. (sobota), Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM, Poznań.


4trucks.pl / ExxonMobil Poland