POMORSKA MISS SCANIA 2013

POMORSKA MISS SCANIA 2013

XII edycja konkursu Pomorska Miss Scania odbędzie się 7 września 2013 roku w miejscowości Kowale.

Scania Polska ma zaszczyt zaprosić wszystkich właścicieli ciężarówek oraz kierowców z rodzinami na wybory najpiękniejszej Królowej Szos w XII edycji konkursu Pomorska Miss Scania

Organizator zapewnia miłą zabawę, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, grill, piwo i moc innych atrakcji.

Program imprezy:
12:00 Początek imprezy, prezentacja uczestników. Konkursy dla dorosłych i dzieci. Wybory Pomorskiej MISS Scania. Oprawa muzyczna zespół Cocktail.
15:00 Kabaret Limo
16:00 Ogłoszenie wyników
16:30 Otoczeni przez bydło - nowy projekt Jarka Janiszewskiego
17:30 Parada uczestników "Pomorska Miss Scania" ulicami Gdańska

Miejsce imprazy: Scania Polska S.A. Oddział Gdańsk, Kowale ul. Energetyczna 17


4trucks.pl / Scania Polska

Przeczytaj też:
Pojazdy użytkowe po pierwszym kwartale 2024 r. To już siódmy miesiąc spadku na rynku pojazdów użytkowych we wszystkich grupach: ciągniki samochodowe obniżyły się o blisko 19%, podwozia samochodowe i nieliczne samochody specjalne o 21%.
Mercedes-Benz Actros L z futurystyczną kabiną ProCabin już w sprzedaży Od kwietnia 2024 r. można składać zamówienia na nowego Actrosa L, który wejdzie do produkcji w grudniu bieżącego roku.
Używane Renault Trucks z gwarancją do 240 tys km Dzięki T Red, który doskonale ilustruje podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym, producent kładzie nacisk zarówno na pojazdy używane, jak i na ponowne wykorzystanie użytych części.
RP-Trans nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska Ford Trucks Polska otwiera piętnasty autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych.
Słaby luty w pojazdach użytkowych Producenci pojazdów ciężarowych odnotowali kolejny spadek sprzedaży nowych ciężarówek.
FORD TRUCKS F-LINE następca serii Cargo Ford Trucks w oparciu o analizę zapotrzebowania rynku, wymagań klientów oraz regulacji prawnych na rynkach europejskich, nieustannie wprowadzania zmiany w swoich pojazdach.
Tytuł Dealer Roku DAF 2024 otrzymał serwis z Rzeszowa DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. W tym roku najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem.
Wóz pożarniczy Rosenbauer na podwoziu Scania pracuje dla Grupy Azoty S.A. Samochód ten jest drugim wspólnym projektem firmy Rosenbauer Polska i Grupy Azoty S.A.
Nowe przepisy dotyczące pojazdów nienormatywnych W dniu 17 lutego 2024r. wchodzą w życie nowe przepisy w sprawie pilotowania pojazdów nienormatywnych.