Holiday's trucks - II konkurs fotograficzny!

Holiday's trucks - II konkurs fotograficzny!

Podobnie jak w ubiegłym roku, u schyłku wakacji, ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny.


1) Gdzie wysyłać zdjęcia:
Zdjęcia, które prześlecie na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będziemy zamieszczać na naszym profilu facebookowym pod adresem: www.facebook.com/4trucks.pl/Holidastrucks
2) Na jakie zdjęcia czekamy:
Poprosimy Was o zdjęcia wykonane przez Was osobiście (jesteście ich autorami). Zrobione okresie od początku czerwca do końca września 2013 r. Zdjęcia najlepiej w formacie JPG.
3)Tematyka zdjęć:
Tematem przewodnim jest oczywiście transport kołowy. Ładne widoczki również mile widziane, ale na zdjęciu musi być przynajmniej fragment ciężarówki. Prosimy podpisujcie zdjęcia. Mile widziany opis z miejsca podróży, który zamieścimy pod każdym zdjęciem, na pewno zwiększy to atrakcyjność prezentacji.
4) Jak wytypujemy zwycięzców:
Trzy obrazki, które zdobędą najwięcej lajków - ich autorzy zostaną nagrodzeni oryginalnymi koszulkami firm ciężarówkowych. Będą to tzw. wybory publiczności. Oprócz tego my jako redakcja 4Trucks.pl wybierzemy jedno zdjęcie, za które nagrodzimy uczestnika konkursu nagrodą specjalną.
5) Zakończenie konkursu:
Konkurs kończymy 1 października o godz. 22 i wtedy liczymy lajki.

Aparaty w dłoń!