V Forum Logistyki Polski Wschodniej

V Forum Logistyki Polski Wschodniej

V Forum Logistyki Polski Wschodniej to konferencja, która wpisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń branży logistycznej regionu lubelskiego.

Już po raz piąty firma LOGNET Solutions Sp. z o.o. oraz Quantum Software S.A., mają zaszczyt zaprosić Państwa na prestiżowe forum skupiające zarówno przedstawicieli zarządzających powszechnie znanymi przedsiębiorstwami jak i tych którzy są w trakcie budowania swojej pozycji na rynku.

Wychodząc naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom uczestników, tegoroczna edycja zostanie połączona z Targami Logistyki i Magazynowania.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 września 2013 w Centrum Targowo - Wystawienniczym Targi Lublin S.A.
Forum Logistyki Polski Wschodniej ma na celu przybliżenie uczestnikom merytorycznych aspektów szeroko pojętej sfery logistyki, a zarazem połączenie ich z praktyczną wymianą doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Obecność przedstawicieli Uczelni Wyższych i Władz Miast pozwala stworzyć rzeczywisty dialog na temat potencjału gospodarczego regionu i oczekiwań inwestorów. Aby odbiorcy mogli swobodnie dopasować swój zakres działalności do tematyki forum, spotkanie zostało podzielone na dwie równocześnie prowadzone konferencje:
• Forum logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw
Temat przewodni: "Lublin w sieci metropolii Polskich - Logistyczne wyzwanie dla regionu i przedsiębiorców"
• Forum transportowo - flotowe
Temat przewodni: "Wykorzystanie innowacyjnych technologii w celu obniżenia kosztów eksploatacji flot transportowych"

Dodatkowo dla uczestników przygotowano:
• Tematyczne panele dyskusyjne
• Uroczystą Galę Logistyki z atrakcjami
• Wizyty referencyjne w firmach znajdujących się na terenie Lublina i okolic

Tematem przewodnim V Forum Logistyki Polski Wschodniej jest "Lublin w sieci metropolii polskich - Logistyczne wyzwanie dla regionu i przedsiębiorców". W roku 2013 chcemy w szczególnym stopniu zwrócić uwagę na nowopowstałą infrastrukturę Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego. Najbliższy okres programowy Unii Europejskiej stanowić będzie przysłowiowe "pięć minut" dla regionu, aby tereny inwestycyjne ulokowane wokół budowanej obwodnicy miasta oraz trasy szybkiego ruchu S17 przekształcone zostały w poprawnie zurbanizowane centra aktywności gospodarczej.

Więcej:
www.forumlogistyki.pl
www.logimag.targi.lublin.pl


4trucks.pl / forumlogistyki.pl