Truck Racing

Truck Racing

Renault Trucks MKR-Technology znowu na podium.

Trzecie spotkanie w tym sezonie przyciągnęło do Nogaro 35- tysięczny tłum fanów Truck Racing. Dla kierowców z drużyny Renault Trucks MKR-Technology był to szczególny weekend, bo aż dwukrotnie stanęli na podium.

W dniach 15 i 16 czerwca drużyny z całej Europy spotkały się na francuskim torze w Nogaro, aby po raz trzeci w tym sezonie zawalczyć o puchar Truck Racing. Powody do radości mieli zwłaszcza kierowcy z MKR-Technology, którzy mimo wyjątkowo pechowego rozpoczęcia Mistrzostw, zakończyli je w spektakularny sposób.

W pierwszym sobotnim wyścigu, Adam Lacko zmieniając pas w ślad za swoim rywalem, stracił panowanie nad kierownicą i zataczając koło wpadł na drugi pojazd MKR-Technology. Na skutek silnego uderzenia, obie ciężarówki musiały opuścić tor zaledwie po kilku minutach trwania wyścigu. W sobotnią noc mechanicy Renault Trucks mieli ręce pełne roboty, ale ciężka praca przyniosła efekty, bo już w niedzielę rano oba pojazdy stanęły na linii startu. Złą passę udało się przerwać w niedzielnym wyścigu zamykającym Mistrzostwa. Mimo zaciętej rywalizacji, Markus Bösiger i Adam Lacko stanęli kolejno na pierwszym i drugim stopniu podium.

truck racing 2013 nogaro 2    truck racing 2013 nogaro 1

W klasyfikacji generalnej Adam Lacko znajduje się obecnie na 6 pozycji z 71 punktami na koncie, a dwa oczka za nim, z wynikiem 53 punktów uplasował się Markus Bösiger.

Kolejne Mistrzostwa już 6 i 7 lipca na austriackim torze w Spielberg. Szczegóły na http://truckracing.renault-trucks.com/pl


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.