Konkurs Scania Top Team

Konkurs Scania Top Team

W dniu 15 czerwca w serwisie Scania w Nadarzynie został rozegrany ósmy krajowy finał konkursu Scania Top Team.

Konkurs jest organizowany z myślą o pracownikach serwisów - zarówno mechanikach jak i pracownikach Biura Obsługi Klientów. Podczas tegorocznej edycji konkursu swoje wysokie kwalifikacje zaprezentowało 8000. uczestników z 60. krajów świata. Łącząc wiedzę i umiejętność pracy w zespole, gromadzą punkty by sięgnąć po nagrodę główną - 50 000 EUR.

Konkurs Top Team ma długą tradycję sięgającą lat 80-tych ubiegłego wieku. W Polsce organizowany jest już od 14 lat. Scania może pochwalić się sukcesami na tym polu - w roku 2005 zespół z serwisu Scania w Nadarzynie zajął II miejsce podczas Finału Międzynarodowego w Stambule, zaś w roku 2007 zwycięzcami finału światowego zostali polscy mechanicy z serwisu Scania we Włocławku. Do tegorocznego finału zakwalifikowały się zespoły z serwisów Scania w Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Poznaniu oraz Szczecinie.

Zwycięzcą tegorocznego finału został zespół z serwisu Scania Polska Kraków. Miejsce II zajął zespół ze Szczecina zaś III, zespół z Poznania. Zwycięzca Finału Krajowego - zespół "Krakusy" weźmie udział w Półfinale Międzynarodowym w Koblencji, a następnie, po pozytywnej kwalifikacji w Finale Międzynarodowym w Södertälje.

- Niezmiennie głównym celem konkursu Scania Top Team jest zmotywowanie pracowników serwisowych do podnoszenia swoich umiejętności i kompetencji zawodowych. Zespoły podchodzą do konkursu z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Przygotowania trwają często wiele tygodni. Widać efekty tej pracy - prezentowany poziom jest z roku na rok coraz wyższy - mówi Leszek Czapski - dyrektor Regionalny Scania Academy - Obserwując zmagania finalistów jesteśmy dumni z ich profesjonalizmu i spokojni, że dzięki nim możemy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie - dodaje.


4trucks.pl / Scania Polska