DSV na Targach Transport Logistic 2013

DSV na Targach Transport Logistic 2013

Grupa DSV bierze udział 14. edycji największych w Europie targów transportu i logistyki, które wystartowały 4 czerwca w Monachium.

DSV Road wykorzystało tę okazję m.in. do zaprezentowania swojego nowego serwisu drobnicowego DSV Daily Pallet.

Monachijskie Targi Transport Logistic odbywają się co dwa lata i tradycyjnie już gromadzą całą europejską branżę związaną z transportem, spedycją i logistyką. Jest to doskonała okazja dla firm z sektora TSL do zaprezentowania swoich nowości.

- W targach biorą udział wszystkie trzy dywizje DSV tzn. Road, Solutions oraz Air&Sea. Tegoroczna impreza zbiegła się w czasie z premierą nowej usługi DSV Daily Pallet, w ramach której 32 kraje w europejskiej sieci DSV zostały połączone codziennym drogowym serwisem drobnicowym - mówi Piotr W. Krawiecki, prezes Zarządu DSV Road.

Usługa DSV Daily Pallet jest rezultatem szczegółowych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez DSV w grupie przeszło 1,300 klientów w 21 krajach europejskich. Nowy serwis był testowany i udoskonalany przez ostatnich 18 miesięcy tak, aby w momencie oficjalnej premiery zaoferować klientom DSV codzienne odbiory, wysyłki i terminowe dostawy przesyłek w całej Europie. Zamawianie transportu w ramach Daily Pallet odbywa się za pośrednictwem prostego w obsłudze serwisu online, a usługa jest dedykowana dla przesyłek paletowych od 35 kg do 3,5 tony.

Poprzednia edycja targów w 2011 zgromadziła blisko 1,900 wystawców z 60 państw. Zapraszamy do odwiedzenia stoisk DSV w sektorze B5.311 monachijskich Targów. Impreza potrwa do 7 czerwca 2013 r.

Więcej informacji na temat Targów znajduje się na stronie: www.nfm-transportlogistic.de  
Więcej informacji na temat nowej usługi DSV znajduje się na dedykowanej stronie www.dailypallet.dsv.com/pl 


4trucks.pl / DSV