Truck Racing

Truck Racing

Renault Trucks-MKR Technology wraca na podium.

Drugie spotkanie tego sezonu, które tym razem miało miejsce na hiszpańskim torze w Nawarrze, zakończyło się dla drużyny Renault Trucks-MKR Technology podwójnym zwycięstwem. Podczas sobotniego wyścigu, jako pierwszy linię mety przekroczył Adam Lacko, a w niedzielę jego sukces powtórzył kolega z drużyny, Markus Bösiger. Zmagania kierowców podziwiało z trybun ponad 35 000 osób!

Chociaż 1-2 czerwca odbyły się już drugie w tym roku Mistrzostwa Truck Racing, patrząc na wyniki MKR-Technology, można śmiało powiedzieć, że dla tej drużyny sezon rozpoczął się właśnie w ubiegły weekend. Powodem do radości było nie tylko podwójne zwycięstwo Adama Lacko i Markusa Bösiger, ale także nowy pojazd Renault Trucks Race Premium, który spisał się na medal. Wzorowa forma kierowców i ich pojazdów napawa optymizmem na kolejne Mistrzostwa, które odbędą się już 15 i 16 czerwca w Nogaro!

Więcej informacji na http://truckracing.renault-trucks.com/pl

Kalendarz Europejskich Mistrzostw Truck Racing 2013

15 - 16 czerwca                   Nogaro          Francja
6 - 7 lipca                            Spielberg       Austria
13 - 14 lipca                        Nürburgring    Niemcy
27 - 28 lipca                        Smolensk      Rosja
31 sierpnia - 1 września        Most             Czechy
21 - 22 września                  Zolder            Belgia
5 - 6 października                Jarama           Hiszpania
12 - 13 października             Le Mans        Francja


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.