SACHS Roadshow już na półmetku

SACHS Roadshow już na półmetku

Jedna z największych akcji szkoleniowych dla mechaników w Polsce - SACHS Roadshow 2013 - jest już na półmetku.

W ciągu trzech intensywnych tygodni, w szkoleniach zorganizowanych przez polskie przedstawicielstwo koncernu ZF Friedrichshafen AG wzięło udział ponad 1400 pracowników branży warsztatowej. W czerwcu SACHS Roadshow zawita jeszcze do Torunia oraz Warszawy.

SACHS Roadshow to szansa na zdobycie konkurencyjnej, praktycznej wiedzy w dziedzinie układów przeniesienia napędu oraz zawieszenia podczas całodniowych szkoleń technicznych. - Biorąc pod uwagę duże wyzwania logistyczne i organizacyjne, SACHS Roadshow przebiega bardzo sprawnie. Do tej pory akcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony uczestników, a szkolenia i towarzyszące im atrakcje, okazały się strzałem w dziesiątkę - mówi Peter Rothenhöfer, dyrektor polskiego oddziału ZF.

Szkolenia w ramach SACHS Roadshow prowadzą najlepsi szkoleniowcy ZF oraz gość specjalny - kierowca rajdowy Jörg van Ommen wraz ze swoim zespołem. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. szkolenia z zakresu dwumasowych kół zamachowych, jak również jazdy porównawcze samochodami z uszkodzonymi i poprawnie działającymi amortyzatorami, które pozwalają przekonać się na własnej skórze, jak zużyte podzespoły przekładają się na właściwości jezdne pojazdów. Duże emocje wzbudza też jazda specjalnie skonfigurowanymi Mercedesami AMG C280. Dodatkową atrakcją akcji na Torze Poznań był udział zespołu wyścigowego MAN wraz z kierowcą Grzegorzem Ostaszewskim, który zapewnił uczestnikom wyjątkowe emocje podczas przejazdów 1200-konnego truckiem.

Kolejne szkolenia w ramach SACHS Roadshow 2013 odbędą się w Toruniu (4-7 czerwca) oraz Warszawie (11-14 czerwca).


4trucks.pl / ZF Friedrichshafen AG