Motoryzacyjne legendy na Targach Auto Nostalgia

Motoryzacyjne legendy na Targach Auto Nostalgia

W warszawskim Centrum MT Polska po raz kolejny odbędą się Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2013.

Przez dwa dni miłośnicy starej motoryzacji będą mogli z bliska obejrzeć wiele unikatowych modeli klasycznych samochodów, a także polskie i zagraniczne motocykle. Szczególną atrakcją tegorocznej edycji będzie replika legendarnego auta polskiej konstrukcji - CWS T-1 Torpedo, produkowanego w latach 1927-1931. Targi Auto Nostalgia 2013 odbędą się w dniach 11-12 maja przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem imprezy jest firma Classic Media.

- W najbliższy weekend w Centrum MT Polska na zwiedzających czekać będzie magiczny, motoryzacyjny świat z dawnych lat. Przeglądając fascynujące egzemplarze pojazdów niejednemu pasjonatowi klasycznych aut z pewnością zakręci się łezka w oku. Dla nas Auto Nostalgia to wyjątkowe wydarzenie z jeszcze jednego względu. Impreza ta od początku organizowana jest w naszym centrum i znów będziemy mogli gościć w MT Polska fanów starej motoryzacji - mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Na uczestników Auto Nostalgii przez dwa dni czekać będą kultowe pojazdy znanych marek, samochody z czasów PRL, a także motoryzacyjne legendy polskiego sportu. W Centrum MT Polska pojawią się również amerykańskie krążowniki szos, a także polskie i zagraniczne motocykle. Obok fascynujących oldtimerów nie zabraknie produktów i usług dla klasycznych aut. Do współpracy zapraszani są bowiem producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów motoryzacyjnych, warsztaty i firmy zajmujące się renowacją samochodów czy oferujące specjalistyczne usługi.

Targi Auto Nostalgia odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, oddalonym 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem - przy obiekcie znajduje się parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. W sąsiedztwie kursuje też 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a także pociągi Kolei Mazowieckich i SKM ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.


4trucks.pl / Międzynarodowe Targi Polska