Targi AUTOSTRADA-POLSKA już za miesiąc w Kielcach

Targi AUTOSTRADA-POLSKA już za miesiąc w Kielcach

Kompleksowy przegląd rynku.

Według corocznego raportu przygotowywanego przez Ogólnopolska Izbę Gospodarczą Drogownictwa około 100 firm z sektora budownictwa drogowego jest zagrożonych upadłością. Spadek koniunktury nie powinien jednak rzutować na zmniejszenie dbałości o utrzymanie mocnego wizerunku branży.
XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA, które od 21 do 24 maja odbędą się w Targach Kielce każdego roku gromadzą około 1000 firm. Koncerny z krajów całego świata przywożą do Targów Kielce kilkaset ton sprzętu i innowacyjne rozwiązania technologiczne a partnerzy branżowi wystawy - swoją wiedzę i doświadczenie. Frekwencja oscyluje w granicach 20 000 zwiedzających dla poszczególnych edycji targów.

EXPO MASZBUD SHOW, które będzie imprezą towarzyszącą AUTOSTRADZIE - POLSKIEJ oraz XV Targom Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD jest nie tylko odpowiedzią organizatorów na potrzeby branży, lecz także skutecznym narzędziem marketingowym dla wszystkich firm, które wezmą w nim udział. Udział w dynamicznych pokazach maszyn jest nieodpłatny dla wszystkich firm, które co najmniej dwukrotnie jako wystawcy uczestniczyły w targach MASZBUD lub AUTOSTRADA-POLSKA. Chętni spełniający kryteria otrzymają do dyspozycji odpowiednio przygotowany teren wraz z nagłośnieniem. Targi Kielce zadbają o promocję pokazów w prasie branżowej i ogólnopolskiej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja - decyduje kolejność zgłoszeń. Można ich dokonywać poprzez wystanie informacji na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na pytanie o kondycję AUTOSTRADY, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych i Promocji IMBIGS Marek Gajewski odpowiada: Targi co prawda lekko przyhamowały ale kielecka impreza - co ważne służy szerokiej integracji środowiska. Tutaj połączone są towarzyszące sobie branże. Doskonałe jest zatem połączenie targów AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO oraz MASZBUD. To jaką kondycję mają targi w zasadzie w 100% zależy od kondycji samej branży i rynku, a czasami zdarzają się spowolnienia. Jeśli prowadzona firma jest producentem typowo eksportowym to oczywiście powinna wystawiać się również na targach zagranicznych, a jeśli chodzi o kompleksowy przegląd rynku to zdecydowanie warto odwiedzić AUTOSTRADĘ.


4trucks.pl / Targi Kielce