Iveco na 30. targach Bauma 2013

Iveco na 30. targach Bauma 2013

Iveco bierze udział w 30. międzynarodowych targach Bauma, które odbywają się w Monachium, w Niemczech od 15 do 21 kwietnia.

Bauma to najważniejsza wystawa tego rodzaju dla branży budowlanej i górniczej. Jest organizowana co trzy lata i przyciąga niemal 500 000 odwiedzających.

Grupa Fiat Industrial przedstawi na targach Bauma trzy swoje podstawowe jednostki: CNH, Iveco i FPT Industrial, które będą reprezentowane przez marki Case Construction, New Holland Construction, Iveco, Astra i FPT Industrial.

Duży obszar wystawowy w hali B5 ma ponad 2600 metrów kwadratowych powierzchni i można w nim zobaczyć takie marki, jak New Holland Construction, Iveco, Astra i FPT Industrial. Sprzęt budowlany Case Construction znajduje się na terenie zewnętrznym.

"Fiat Industrial pracuje na rzecz specjalistów z branż budowniczej i górniczej" - tym hasłem inspirowano się podczas projektowania stoiska na targi Bauma. Stoisko odzwierciedla codzienność na terenie kopalni czy placu budowy, gdzie otoczenie zmienia się nieustannie, wszystko jest w ruchu, a prawdziwymi bohaterami są pojazdy i maszyny, które umożliwiają wykonanie projektów o ogromnej skali.

Świat budowy ożywa na stanowisku grupy Fiat Industrial, na którym zastosowano materiały typowe dla środowiska pracy. Granicę stoiska wyznaczono cementem, ściany pokrywają rysunki techniczne, a jako elementy wystroju użyto drewna i grubej blachy, co przywołuje obraz placu budowy pod gołym niebem.

W tym obszarze prezentowane są pojazdy z pełnej oferty Iveco, a także sprzęt budowlany New Holland Construction i silniki FPT Industrial. Pojazdy i maszyny są tak ustawione, aby wydawało się, że wykonują zadania budowlane, takie jak ładowanie i rozładowywanie ładunków.

W podobny sposób zaprojektowano recepcję, biura dealerów i wspólne obszary. Te przestrzenie znajdują się w kontenerach przemysłowych, jakie można znaleźć na placu budowy.

Pojazdy na wystawie - pełna oferta Iveco
Na stanowisku zaprezentowano pełne spektrum pojazdów terenowych Iveco o każdej nośności - od najmniejszej po największą. Każdy z pojazdów demonstruje zasadnicze cechy, które sprawiają, że idealnie nadaje się do użytku w branży budowlanej i górnictwie, w tym możliwość jazdy po trudnym, nierównym terenie, wygodę i ergonomię kabiny, a także elastyczność zależną od zastosowania.

Pojazdy Iveco prezentowane na stanowisku grupy Fiat Industrial to: nowy Trakker oraz Stralis Hi-Way z oferty ciężkich pojazdów terenowych, Eurocargo z klasy średniej oraz Daily - z najlżejszego segmentu.

Ofertę uzupełnia pełen zestaw rozwiązań do pojazdów marki Astra, które zaspokoją nawet najbardziej ekstremalne wymagania terenowe i szosowe. Stoisko jest sceną światowej premiery pojazdu HHD9 do niezwykle trudnych zadań. Na tym stanowisku prezentowana jest również wywrotka ADT 30, natomiast wywrotkę bezprzegubową Astra RD32 można zobaczyć na stanowisku Case Construction na obszarze zewnętrznym.


4trucks.pl / Iveco Poland

Przeczytaj też:
IVECO S-WAY Fuel Hero - heros oszczędności W dzisiejszych czasach możliwość uzyskania i redukcji kosztów prowadzenia działalności transportowej może być czynnikiem decydującym nie tylko o uzyskaniu przewagi nad konkurencją, ale także o rentowności całego przedsięwzięcia.
Zapowiedź wodorowej ciężarówki Nikola Tre zaprezentowana na targach IAA Transportation 2022 Model Nikola Tre BEV to samochód ciężarowy klasy ciężkiej z zasilaniem akumulatorowym i zasięgiem w swojej klasie na rynku europejskim, jej siostra z ogniwami wodorowymi mam mieć ten zasięg znacznie większy.
IVECO TOPCARE - pakiet szybkiej obsługi serwisowej i pomocy dla kierowców Usługa assistance klasy premium, oparta na usługach łączności IVECO ON, jest skierowana do klientów potrzebujących wsparcia w razie nieprzewidzianych awarii.
Optymistyczne wieści z branży nowych ciężarówek W czerwcu 2022r. zarejestrowano 2911 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, tj. więcej, niż przed rokiem (wzrost 8,9%) i mniej o 5%, niż w maju br. W ostatnim miesiącu samochody ciężarowe zakończyły miesiąc z 11,1% wzrostem.
IVECO Eurocargo zasilą flotę firmy Eden Springs Zamówione przez firmę Eden Springs samochody ciężarowe IVECO Eurocargo, wyposażone w specjalistyczne zabudowy umożliwiające sprawne i bezpieczne realizowanie dostaw do biur i zakładów pracy wody w dużych, 5-galonowych butlach.
IVECO poinformowało o zaprzestaniu działalności w Rosji i na Białorusi IVECO dołączyło do czołowych producentów samochodów, którzy postanowili pokazać swój stosunek do reżimu Putina. Od teraz ciężarówki IVECO nie będą dostarczane ani do Rosji, ani na Białoruś.
Pierwsze w Polsce IVECO gazowe w firmie Kurier Team 2000
Jest już milion sześćset tysięcy IVECO Daily! IVECO świętuje wyprodukowanie 1 600 000. egzemplarza modelu Daily. Samochód opuścił linię montażową w zakładzie w Suzzarze (we Włoszech), który jest centrum produkcji lekkich pojazdów dostawczych IVECO.
Sprzedaż samochodów ciężarowych w listopadzie 2021 To przedostatni miesiąc podsumowań sprzedaży samochodów ciężarowych w drugim roku pandemii.