Liebherr na targach Bauma 2013

Liebherr na targach Bauma 2013

Na targach Bauma 2013 grupa firm Liebherr zaprezentuje w dniach od 15. do 21. kwietnia liczne nowości w zakresie produktów i kontynuacje swoich rozwiązań z wszystkich obszarów obszernego programu maszyn budowlanych i górniczych.

Centralnym punktem jest stanowisko firmy Liebherr przygotowane na targi Bauma 2010 na wolnej przestrzeni (stanowisko 809-813), którego reorganizację rozpoczęto już w listopadzie 2012 r. Obydwa rozciągające się, wysokie fragmenty budynków umożliwiają jednoznaczne przyporządkowanie przestrzeni do różnych światów produktów na tym terenie. Jednocześnie odwiedzający zbliżający się do danych eksponatów ma swobodny widok na powierzchnię wystawienniczą, na której zaprezentowanych zostanie ponad 60 atrakcji w zakresie maszyn budowanych.

Lista eksponatów na wolnej przestrzeni obejmuje osiem obrotowych żurawi wieżowych, dwa mobilne żurawie budowlane, dziesięć żurawi samochodowych, cztery żurawie gąsienicowe, trzy koparki linowe, wiertnicę obrotową, trzy koparki mobilne, siedem koparek gąsienicowych, osiem ładowarek kołowych, jedna układarka rur i ładowarka teleskopowa, sześć eksponatów programu techniki betonowania, dwie maszyny do przeładunku materiałów oraz jedno woziodło sztywnoramowe, jedno wozidło przegubowe i minikoparki. Aktualne prezentacje do różnych ofert w zakresie świadczonych usług uzupełniają ofertę informacyjną na dużym stanowisku firmy Liebherr.

W hali A4 na stanowisku 115 prezentowane są dodatkowo najnowsze osiągnięcia z zakresie poszczególnych komponentów dla maszyn budowlanych i innych zastosowań. Należą tutaj silniki wysokoprężne i gazowe, systemy wtryskowe, cylindry hydrauliczne, pompy hydrauliczne i silniki hydrauliczne, łożyska toczne, oraz przekładnie i elektroniczne grupy konstrukcyjne.

Na odrębnym stanowisku targowym na wolnej przestrzeni (stanowisko 1003/2) firma Liebherr prezentuje cztery kolejne eksponaty z programu przejętego w październiku 2012 r. producenta pomp do betonu firmy Waitzinger, które od roku 2013 oferowane są pod nazwą marki Liebherr.


4trucks.pl / Liebherr