TRANSEXPO 2013

TRANSEXPO 2013

XI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 17-19 września 2013

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego to największa tego typu impreza w Europie Środkowo - Wschodniej. Po raz trzeci w ramach targów odbył się Salon Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH. To specjalistyczna wystawa dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych.

Na liście wystawców targów TRANSEXPO znalazło się ponad 140 firm, a wśród nich liderzy z Polski, Niemiec, Belgii, Austrii, Czech, Turcji, Włoch, Francji, Hiszpanii, Holandii, Ukrainy i Szwecji.

Pojazdy transportu miejskiego, podmiejskiego i międzymiastowego, auta turystyczne, specjalistyczne i gospodarcze, części zamienne oraz elementy wyposażenia tych pojazdów to tylko niewielka część tego, co prezentowane jest na kieleckiej wystawie.

Co roku podczas TRANSEXPO czołowe firmy pokazują pojazdy nowej generacji gwarantujące najwyższy standard, komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. W halach Targów Kielce zobaczyć można pojazdy, wyposażenie i infrastrukturę związana z przewozem pasażerów.

Więcej: www.transexpo.pl 


4trucks.pl / Targi Kielce