NUFAM 2013

NUFAM 2013

Specjalistyczne Targi Pojazdów Użytkowych

Przygotowania do trzeciej edycji największej imprezy branży pojazdów użytkowych w południowych Niemczech - targów NUFAM, które odbędą się w dniach 26 - 29 września 2013 r. w Karlsruhe "idą pełna parą". Już teraz na 6 miesięcy przed targami 2/3 powierzchni targowej jest zarezerwowane, a organizatorzy planują rozkład hal, aby zapewnić optymalne lokalizacje stoisk dla wszystkich zgłoszonych firm.

Targi NUFAM są idealną paltformą prezentacji pojazdów i wymiany informacji oraz dają możliowść zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dla branży obecnymi na rynku. Podczas targów swoją ofertę prezentują producenci i dystybutorzy pojazdów użytkowych różnej wielkości (ciężarowych, dostawczych, autobusów, pojazdów terenowych i specjalnych), producenci przyczep, wykonawcy zabudów specjalnych, producenci i dystybutorzy opon, akcesoriów, elektroniki, olejów, smarów a także firmy oferujące rozwiązania z zakresu zabezpieczenia ładunków, rozwiązań telematycznych, ofertujące dźwigi, podnośniki, części, akcesoria i wyposażenie warsztatów. W ubiegłej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało blisko 300 wystawców z 11 krajów. Ponad 90% odwiedzających targi w 2011 wybiera się ponownie na kolejną edycję w 2013.

Podczas tegorocznej edycji targów reprezentowanych będzie wielu światowych liderów branży pojazdów użytkowych oraz części i akcesoriów. Do tej pory zgłosili się m.in. Ackermann, De Bondt Fahrzeugaufbauten, F. X. Meiller, Meel & Bauer, Sommer, Spier Fahrzeugbau, Berger Fahrzeugbau, D-Tec, Knapen Trailers, Schwarzmüller, Palfinger, Bridgestone, Bohnenkamp, Pneuhage, Reiff Reifen, Aluca Fahrzeugeinrichtungen, Bott oraz Sortimo.

- Udało nam się nawiązać ponad 100 kontaktów i sprzedać dwa pojazdy i to wszystko tylko w dwa dni. Osoby odpowiedzialne za decyzję są tutaj; to tylko pokazuje jak ważne są targi NUFAM - powiedział po targach NUFAM w 2011 Christian Seelmann, dyrektor zarzadzający Iveco Süd-West Nutzfahrzeuge GmbH.

Targi NUFAM odwiedzają głównie specjaliści z branży spedycyjno-logistycznej, przedsiębiorstwa usług komunalnych, zakłady rzemieślnicze, firmy budowlane, przedsiębiorstwa transportowe i komunikacyjne, przedsiębiorstwa posiadające własną flotę pojazdów oraz firmy reprezentujace przemysł motoryzacyjny. Wielu z nich to osoby odpowiadające za podejmowainie decyzji inwestycyjnych w firmie, które prybywają na targi z zamiarami dokonania zakupów. NUFAM oferują im kompleksową ofertę dla branży, wspierając tym samym pozytywny jej wizerunek. Ubiegłą edycję targów odwiedziło ponad 16.000 zwiedzających.

Targi NUFAM oferują swoim uczestnikom również bogaty program ramowy. Podczas tegorocznych targów zostanie zaprezentowane m.in. Forum Fuhrparkmanagement-Fachtag (26.09.2013) poświęcone specyfice samochodów ciężarowych, pojazdów specjalnych i transportowych, Forum Telematiktag mit Best Practice (27.09.2013) poświęcone telematyce oraz Forum poświęcone tematyce bezpieczeństwa ładunków (28.09.2013). Organizatorzy przygotowali również seminaria z przedstawicielami loklanej administracji w celu bliższego przedstawienia warunków i standardów w zakresie przetargów.

Karlsruhe znajduje się w jednym z najbardziej rozwinietych regionów Europy, w sąsiedztwie Francji i Szwajcarii. Lokalizacja umozliwia szybkie i wygodne połączenia z całym kontynentem. Badenia-Wittemberga jest niekwestionowanym centrum produkcji pojazdów usługowych i specjalistycznych w całych Niemczech.

Szczegółowe informacje o targach dostępne są na stronie www.nufam.de  oraz w Przedstawicielstwie Targów Karlsruhe w Polsce.


4trucks.pl / eurotargi.com